תינוקת בת 10 חודשים נדקרה למוות הבוקר (שישי) על ידי אביה בדירה בהוד השרון. לפי החשד. האב דקר את שתי בנותיו ואשתו בת ה-36, וניסה להתאבד. שוטרים שהגיעו לזירה בעקבות דיווח שקיבלו מאחותה של האישה הזעיקו את כוחות מד"א, שפינו אותן לבית החולים. שם, לאחר זמן קצר, נקבע מותה של התינוקת. האם והילדה בת ה-3 אושפזו בבית החולים אך עדיין נשקפת סכנה לחייהן. במשטרה החלו בחקירת נסיבות המקרה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מחקירה ראשונית עולה כי מדובר במשפחה שגרה ביחידת דיור ששייכת לאישה. אחותה של האישה ששמעה את הצעקות ומתגוררת בקומה מעליהם התקשרה והזעיקה את המשטרה. כשהגיעו, הבעל הודה בפני השוטרים שהוא זה שדקר את בני משפחתו והוסיף: "רציתי לרצוח אותן". גורם במשטרה אמר שאם יקבלו אישור מהרופאים, יביאו אותו היום להארכת מעצר. אם לא, יבקשו את הארכת מעצרו בהיעדרו.

מהרשויות בעיר נמסר כי שהמשפחה לא מוכרת למשטרה ולרשויות הרווחה. ראש עיריית הוד השרון אמיר כוכבי הגיע לזירה ואמר: "אנחנו נעשה הכול כדי לסייע למשפחה ברגעים הקשים האלה. מדובר במשפחה ותיקה בעיר, מוכרת ואהובה. האירוע הזה הוא הלם לכולם".

זירת הדקירה בהוד השרון
זירת הדקירה בהוד השרון | צילום: החדשות 12

אחותה של האישה, שגרה בדירה מעל ושמעה את הזעקות הבוקר הזעיקה את המשטרה. בשיחה, היא דיווחה על מה שראתה וכן על הילדים הדקורים.

הגבר, שאושפז במצב קל אך הוא מונשם בבית החולים, עצור על ידי המשטרה ושוטרים נמצאים סביבו. לפי שעה במשטרה מחכים לגבות עדות מההורים על מה שקרה באירוע הקשה בתוך הבית.

ממד"א נמסר כי "בשעה 07:46 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על אירוע אלימות בבית בהוד השרון". חובש רפואת חירום עידו שיף שהגיע למקום סיפר: "הגענו בכוחות גדולים יחד עם המשטרה. בחצר הבית שכבה האישה כשהיא בהכרה וסובלת מפציעות בגופה, פרמדיק מד"א החל בטיפול מציל חיים שכלל חבישות ועצירת דימומים ואני המשכתי לתוך הדירה".

הוא הוסיף: "הביאו אליי ילדה כבת 3 בהכרה, ביצעתי בדיקה ראשונית והענקנו טיפול ראשוני שכלל עצירת דימום מסכן חיים. באחד החדרים בבית ראיתי את הפעוט שהיה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה ויחד עם צוות הניידת טיפול נמרץ ביצענו בו פעולות החייאה והוא פונה ראשון במצב קריטי לבית החולים מאיר הסמוך. דקות בודדות לאחר מכן האישה והילדה שנפצעו באורח קשה פונו גם כן לבתי החולים כשמצבם יציב והגבר פונה במצב קל".