חברת התעופה "אייר פראנס" הודיעה הערב (שבת) על השעיית הטיסות לישראל וממנה עד לתאריך 28 במרץ, וזאת בשל ההנחיות המעודכנות של משרד הבריאות שאוסרות על כניסת תיירים ממדינות רבות ברחבי אירופה. בכך היא הצטרפה לחברת לופטהנזה, סוויס אייר, אוסטריאן איירליינס, ו-ויז אייר– שגם הן עצרו את פעילותן בישראל.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"לאור ההנחיות החדשות של משרד הבריאות בישראל בדבר מגבלות על כניסה לשטח ישראל, על אזרחים זרים שביקרו במספר מדינות בהן גרמניה, ספרד, אוסטריה, שוויץ כמו גם צרפת חברת אייר פראנס נאלצת להודיע על השהייתן של כלל הטיסות בין פריז לתל אביב ולהיפך עד לתאריך 28.3.2020", נמסר מ"אייר פראנס".

עוד נמסר כי החברה עושה כל שביכולתה לסייע לנוסעי החברה בעת הזו, ותאפשר גמישות בהזמנות הנוסעים  והחזרים כספיים בהתאם לנהלי החברה". לפרטים נוספים ניתן לפנות ישירות לשירות הלקוחות של אייר פראנס או באתר החברה.

המהלך של חברות התעופה האירופיות בא בעקבות החלטת משרד הבריאות על איסור כניסה של אזרחים מכמה מדינות, בהן גרמניה, שווייץ ואוסטרייה. נוסף על כך, החליטו חברות התעופה לבטל את הטיסות כד לצמצם פגיעה כלכלית.

בסך הכול יבוטלו עד סוף החודש כ-7,100 טיסות של קבוצת לופטהנזה, כתוצאה מהחמרת הנחיות הכניסה לישראל, שכבר נכנסו לתוקף – ונתון זה יעלה עם ביטול הטיסות של החברה הצרפתית.