קצת נחת: משפחת שנרב שאיבדה את הבת רנה ז"ל בפיגוע שהתרחש במעיין דני, סמוך לדולב בחודש אוגוסט אשתקד, בירכה הבוקר (שני) נכדה חדשה שבאה לעולם ונקרא על שם דודתה - אמונה רנה. "בעזרת השם נמשיך להביא עוד הרבה ילדים שימשיכו את קיומו של עם ישראל וימלאו את שבילי ומעיינות ארץ ישראל", מסרו בני המשפחה המרוגשים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"סבתא שלנו שניצלה מאוושויץ נהגה לומר על כל לידת ילד, נכד או נין שזהו הניצחון שלה על הנאצים", אמרו בני המשפחה. "גם אנחנו רואים בזה ניצחון על המחבלים הארורים שמנסים לגדוע את המשכו של עם ישראל. לעומת המחבלים הרוצים רק לגדוע חיים, אנו מקדשים את החיים ומוסיפים חיים חדשים".

נכדה נולדה במשפחת שנרב
המשפחה מתרגשת בלידת נכדתם | צילום: באדיבות משפחת שנרב

במשפחה הסבירו את בחירת השם: "התינוקת נקראה אמונה - כדי לבטא את האמונה הגדולה שלנו ושל משפחותינו בבורא עולם, גם במצבים קשים ובמשברים וגם בשמחות הרבות בעזרת השם. ורנה - על שם ביתנו ואחותנו השם יקום דמה, שפירוש שמה הוא תפילה מתוך שמחה. רנה הייתה מלאת אמונה, שמחה, אהבה, חסד ותפילה. ואנחנו מתפללים שאמונה רנה בעזרת השם תזכה ללמוד ממידותיה של רנה שהיו כל כך מיוחדות".

רנה נרצחה בהיותה בת 17 בלבד, מהשלכת מטען לעברה ולעבר בני משפחתה. אביה, איתן בן ה-46 ואחיה דביר בן ה-18 פונו במצב קשה לבית החולים, אך החלימו מפצעיהם והשתקמו.