צוות מד"א שהגיע הבוקר (שני) לקחת דגימת קורונה בשכונת מאה שערים בירושלים הותקף ונרגם באבנים. חובש מתנדב שיצא מהבניין בו נלקחה הדגימה נפגע ממספר אבנים שהושלכו עליו על ידי דיירי השכונה. הוא רק נפגע קלות בכתפו, ובנוסף נופצה שמשת הרכב שמשרת את מד"א לביצוע דגימות קורונה ונזק נגרם גם לפח. המתנדב שהותקף ביקר בחריפות בשיחה עם N12 את המתפרעים: "צריך לנקוט איתן את ההליכים הכי קיצוניים".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אני מתנדב במד"א ומסייע לקחת דגימות בירושלים,, סיפר החובש שהותקף. "קיבלנו כתובת במאה שערים ואיך שהגעתי למקום סיפר לי מישהו שהייתה משטרה והיה בלגן. אמרתי לו שאני רק בא לקחת דגימה והוא הבטיח להרגיע את האנשים".

המתנדב שהותקף סיפר על שאירע כשסיים לקחת את הדגימה: "התחלתי לרדת במדרגות ופתאום שמעתי את האבנים. כל הרכב נרגם וגם אני חטפתי באזור הכתף. מכות יבשות. הפנס של הרכב נשבר וגם השמשה התנפצה. זה היה מחריד".

"שמעתי מישהו אומר שאם אוריד את דגל ישראל שיש לי על החולצה הם יעזבו אותו", סיפר. "הם לא חשבו שאני שוטר והם ידעו שאני ממד"א. אני חרדתי ואני גאה בציבור שלי ולצערי יש את הפלג שמסית ומדיח".

הוא ביקר בחריפות את הפלג הקיצוני שתקף אותו: "הם מוציאים שם רע למגזר וצריך לנקוט איתם את ההליכים הכי קיצוניים. כאב הלב. אני מתנדב בשביל עם ישראל וזה מה שאני חוטף. רוב המגזר הם אנשים מדהימים. בכל בית מלון יש שירותים והם השירותים של המגזר".