בתיעוד מטריד שהגיע לידי חדשות 12, נראית התעללות קשה בכלב ביישוב מעלות תרשיחא. בסרטון שהופץ בסוף השבוע, בעלי הכלב נראה בועט בחוזקה בגבו כמה פעמים ומשתק אותו לרצפה, סוחב אותו לצד השני של החצר ושוב בועט בו ומכה אותו בראשו. בעלי הכלב נלקח לחקירה ושוחרר בתנאים מגבילים. החקירה נמשכת.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

התיעוד המחריד הגיע לפעילים למען חיות באזור הצפון, והם הגישו תלונה על תושב העיר. בעקבות התלונה המשטרה הפתיעה את בעל הכלב, לקחה אותו לחקירה, ולאחר מכן הוא שוחרר בתנאים מגבילים. החקירה בעניינו נמשכת.

השוטרים שהגיעו למקום, מצאו בבית כלבה אחרת, ולקחו אותה לווטרינר המקומי. הכלב שנראה בסרטון עובר התעללות, לא נמצא בביתו של תושב העיר והוא טען כי מסר אותו לאנשים אחרים לאחר שתקף את אשתו. "לא מספיק שהוא התעלל בה, הכלבה נמצאת עכשיו בהסגר והיא זאת קיבלה את העונש למעשה", ציינה אתי אלטמן מייסדת עמותת "תנו לחיות לחיות", "והחלאה נמצא בבית, זה ממש לא הוגן".

"אני לא מצליחה להירגע מהמראות האלו", סיפרה נופר מהעמותה של יובל מנדלוביץ' שהעלתה את הסרטון לפייסבוק ופועלת בעניין. נופר מעוניינת לקחת את אליה את כלבת הפיטבול שהועברה לווטרינר, אך בלי חתימת הבעלים על מסירת הכלבה לא ניתן לאמץ אותה ולקחת אותה מההסגר שבו היא נמצאת כרגע.

לפניות לכתבת: avivitm@ch2news.co.il