תיעוד שהגיע לחדשות 12 מראה איך חלק גדול מגבעה שליד כביש 31 בדרום קרס היום (שלישי) בבת אחת לאזור הכביש ויצר מפולת וענן אבק גדול. בתחילה דווח למשטרה על דרדרת אבנים על הכביש. שוטרים הגיעו לאזור, חסמו את הכביש, וזמן קצר לאחר מכן - אירעה המפולת שמתועדת בסרטון. בעקבות המקרה, הכביש נחסם לבאים משני הכיוונים, והמשטרה מטפלת באירוע.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בסביבות השעה 12:00 בערך התקבל דיווח במוקד המשטרה שיש דרדרת של סלעים בכביש 31 שיורד מהעיר ערד לכיוון ים המלח באזור שבין חתרורים לשפך זוהר. כוח משטרה מאגף התנועה ומחוז דרום הגיע למקום וביצע חסימות משני צידי הכביש במטרה למנוע סיכון ופגיעה בחיי אדם. עם סגירת הכביש, חלק מצלע ההר התמוטט וסלעים חסמו את הכביש בשני נתיביו. באזור מתבצעות עבודות תשתית בידי רשות הדרך על מנת לפנות את המפגע מהכביש.

מהמשטרה נמסר שהכביש נחסם ויש לנסוע בדרכים אחרות: "כביש 31 נחסם לתנועה מצומת זוהר לצומת חתרורים בשני הכיוונים בעקבות התמוטטות של חלק מההר על הכביש. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכווינים את התנועה. יש להפנות נהגים לדרכים חלופיות".

עוד נמסר מהמשטרה: "אנו פונים לציבור הנהגים ומבקשים - בכל מקום שבו אתם נתקלים במפגע על הכביש העלול לסכן את משתמשי הדרך, יש להתקשר למשטרה. לא לקחת סיכונים מיותרים ולנסות לחצות מקומות העלולים לסכן אתכם.‎