משרד הבריאות פרסם אמש (שלישי) כי שלושה ישראלים נוספים אובחנו כחולי קורונה בישראל. השלושה מצטרפים ל-12 הישראלים שכבר נדבקו בנגיף, ובכך עלה מספר החולים ל-15. שלושת החולים נמצאים בבידוד ומצבם קל. בתוך כך, הלילה הודיע המשרד לצוות תיכון מקיף ברנר כי אחד מנדבקי הקורונה הוא תלמיד בבית הספר, והורה לכל מי שבא עמו במגע לעבור לבידוד.

עדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

החולה ה-13 הוא צעיר שעבד בפיראט האדום, החנות שבעליה נדבק אף הוא בנגיף. חולה נוספת, 14 במספר, היא לקוחה ששהתה באותה החנות, מעל ל-15 דקות. החולה ה-15 הוא אדם ששב בטיסה מאיטליה, בתאריך ה-29.2.20, ושהה בבידוד ביתי.

מדוברות משרד הבריאות נמסר כי פרטים מלאים על החקירה האפדימיולוגית, כולל מספרי טיסות ומיקומים מדויקים של מקומות בהם היו הנדבקים, יפורסמו עם השלמת החקירה.

במהלך הלילה הודיע משרד הבריאות לצוות תיכון מקיף ברנר כי אחד התלמידים בשכבת כיתות ט' נדבק בנגיף. התלמיד בא במגע עם תושב אירוס שחזר מאיטליה בשבוע שעבר. צוות בית הספר פנה בצורה פרטנית לכל אחת ממשפחות התלמידים שעליהם להיכנס לבידוד, ועדכן אותן בהוראות.

בהתאם - היום לא יתקיימו לימודים בשכבות ט' בתיכון זה. הלימודים בשאר השכבות בתיכון כמו גם הלימודים בכל יתר מוסדות החינוך במועצה פועלים כסדרם.