נהג מאזור הדרום נעצר היום (חמישי) בחשד שביצע שינויים מכניים ברכבו במטרה להסב אותו להנעה בגז – כל זאת כדי לחסוך בדלק. השוטרים שהבחינו ברכב החשוד קראו לו לעצור, וכשניגשו לבדוק אותו גילו לא פחות מעשרה בלוני גז - שישה בתא המטען וארבעה במושב האחורי. הנהג ונוסע נוסף שהיה עמו עוכבו לחקירה בתחנת המשטרה, והרכב הוחרם.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

שוטר של אגף התנועה עצר את הרכב החשוד באזור הדרום, לאחר שהתעורר חשדו מכך שחלקה האחורי של המכונית היה שקוע וגובהו נמוך. כשניגש השוטר אל הרכב החשוד, הוא פתח את דלת המושב האחורי ואז הבחין בארבעה בלוני גז המונחים על המושב וברצפת הרכב, שמתוכו עלה גם ריח חזק של גז.

הרכב שבו התגלו עשרה בלוני גז
הרכב שבו התגלו עשרה בלוני גז | צילום: דוברות המשטרה

בהמשך הסריקה ניגש השוטר אל תא המטען ולעיניו נגלה מחזה מפתיע – שישה בלוני גז נוספים. הבלונים חוברו אחד לשני בצינורות, וצינור מרכזי הוביל אל חלקו התחתון של הרכב. מבירור ראשוני של נסיבות המקרה עלה כי הנהג התקין את בלוני הגז בכדי לחסוך בדלק.

השוטרים ליוו את נהג הרכב ונוסע נוסף לתחנת המשטרה על מנת לחקור אותם. הרכב, שהתגלה כי רשיונו אינו בתוקף, ננתפס והועבר גם הוא לתחנת המשטרה. "הרכב סיכן ציבור גדול של משתמשי הדרך.", ציינו במשטרה. "אם חלילה בלוני הגז האלו היו נפגעים, מספיקה פגיעה קלה מאחור כדי ליצור פגיעה חמורה".