החשד להתעללות בכלב – גרסת החשוד: בסרטון שהגיע לחדשות 12 ופורסם בתחילת השבוע נראה בעל כלב ממעלות תרשיחא בצפון הארץ כשהוא בועט בחוזקה בבעל החיים ואף משתק אותו לרצפה. בעל הכלב טוען עכשיו כי לפני התיעוד, תקף הפיטבול את בת זוגו והוא נאלץ להרגיעו באמצעות אלימות. לדבריו, הוא מקבל איומים על חייו ודורש מבית המשפט שיחזיר לו את כלבו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בתחילת השבוע פרסמנו בחדשות 12 את התיעוד בו נראה ע' בן ה-30 מכה את כלב הפיטבול שלו בחוזקה. השכנה שהבחינה במתרחש תיעדה את האירוע והעבירה לפעילים למען בעלי חיים. כמה מהפעילים התלוננו במשטרה וזאת פתחה בחקירה והכלב הועבר לכלבייה העירונית. באמצעות עורך דינו בן מעוז, דורש ע' מבית המשפט את כלבו בחזרה וטוען כי הכלב תקף את חברתו.

המכנס הקרוע לאחר תקיפת הכלב
המכנס הקרוע לאחר תקיפת הכלב

ע' מספר כי פנה למשטרה והתלונן על אותם פעילים למען בעלי חיים שלטענתו הסיתו נגדו ברשתות החברתיות ומסר את גרסתו לאירועים. "במהלך הסרטון נשמע מרשי צועק לכלב 'זאת פעם אחרונה שאתה נושך'", אמר עורך דינו לחדשות 12.

 

"לפני האירוע שתועד, כלב הפיטבול קרע מבת זוגו את מכנסיה ובשל כל הוא פעל להרחיק את הכלב ולמנוע תקיפה חוזרת", אמר עורך הדין. "כשהבחין שהכלב אינו נרגע, הוא נאלץ להשתמש בכוח על מנת לרסנו". 

עו
עו"ד בן מעוז


"מדובר באדם אשר מוכר במקום מגוריו כמי שמציל בעלי חיים משוטטים", הוסיף עו"ד מעוז. מזה שנים הוא פועל מול הרשויות על מנת לדאוג לשלומם של בעלי החיים שנמצאים ללא קורת גג".

עורך הדין טוען שהכלב ניתן לחשוד "בשל בעיות רפואיות קשות" וכי הוא דא לו לכל צרכיו לאורך השנים. "המשטרה לקחה את הכלב ללא צו ובניגוד לדין ואנחנו מתכוננים לפנות לבית המשפט שיורה להשיב אותו".

ליצירת קשר עם הכתבת: avivitm@ch2news.co.il