מאושפז בעקבות אלימות בכיתה: אושרי בן ה-11 מאושפז בבית החולים, לאחר שילד מהכיתה שלו הכה אותו ודחף עליו שולחן במהלך שיעור בבית הספר. אושרי טוען שהתלונן על אלימות מצד אותו ילד כבר תקופה – אך כעת הוא חושש להגיע לבית הספר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בריאיון לחמש עם עמליה דואק סיפר אושרי: "הצלעות כואבות לי מאד, והלבלב קצת נקרע לי. הכל התחיל כשהוא הרעיש בזמן שראינו סרט בכיתה. ביקשתי ממנו שיפסיק, המורה אמר לו גם כן ובאיזשהו שלב הוא קם, אמר 'די, נמאס לי'. ניסו לתפוס אותו אבל הוא נתן לי אגרופים לכל הגוף ונתן לי את השולחן לתוך הבטן".

אושרי סיפר שזו לא הפעם הראשונה שספג אלימות מצד הילד: "בעבר חזרתי עם סימנים כחולים ברגליים. טיפה הסתרתי מאמא שלי שהיא לא תילחץ אבל באיזשהו שלב היא גילתה את זה. השעו אותו פעם אחת - יום אחרי זה השעו עוד פעם, השעו והחזירו, השעו והחזירו. אני חושש לחזור לבית הספר", טען אושרי.

"כרגע אין לי ביטחון", הוא אמר. "אני צריך להיות מוגן בבית הספר שאני הולך אליו, אני צריך להרגיש מוגן לבוא לשם ללמוד. זה סוג של הבית השני שלי ומרגיש לי שאני בסוג של בית סוהר".

יש להדגיש כי פרטי האירוע נבחנים, וכי הילד התוקף כנראה ספג בעצמו מכות ועלבונות במקרים שונים. הילד הושעה מבית הספר, וכעת הוקמה ועדה שתבחן באיזה אופן הוא יוכל לחזור אליו. המקרה התרחש כשמורה נכח בכיתה – ולא הצליח לעצור את האלימות.