"הטבע שלי הוא אופטימי, תודה למנחמים": אמש (שני) שודר במהדורה המרכזית של חדשות 12 הפרק השני בסדרת "הנוכלים" של אדוה דדון. הפרק הציג את סיפורה של חנה שטמל, ניצולת השואה בת ה-90 שנפלה קורבן למעשה נוכלות נורא של חלי משה - לשעבר המטפלת של אחותה התאומה המנוחה. מאז שידור התוכנית, חנה לא מפסיקה לקבל פניות מצופים נרגשים שנחשפו לסיפורה והתגייסו לסייע לה כמעט בכל דרך אפשרית.

 לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בריאיון ל"מהדורה ראשונה" היא הודתה לכל המוני האנשים שפנו אליה וניחמו אותה. היא סיפרה שאחד האנשים שביקר אותה היום הציע לשפץ את קיר המרפסת המתקלף בביתה ללא תשלום וגם קיבלה משלוח מנות ענק לכבוד חג הפורים.

למרות סדרת האירועים הקשה שעברה חנה, היא סיפרה כי שומרת על אופטימיות מטבעה. "מאז שאחותי התאומה נפטרה אני התקרבתי לדת, קוראת כל יום תהילים וזה מחזק אותי. אני רוצה לתרום את חלק מהתרומות שקיבלתי לחיילים". 

"יש אנשים טובים שרוצים לעזור לי ומנחמים אותי ואני מודה לכולם", הוסיפה שטמל. עוד תקפה את התנהלות המטפלת חלי משה ("היא הייתה מחבקת אותי חיבוק של כספומט"): בכתבה ששודרה נחשף שהמטפלת השיגה בערמומיות בעלות על שתי דירות של האחיות והשתמשה בכרטיסי האשראי של חנה בסכומים של אלפי שקלים עד שנותרה כמעט חסרת כל.