כוכב הרשת קווין רובין הנחה ביחד עם נועה קירל טקס בבית הנשיא, כחלק מפרויקט חדש נגד בריונות - "לא עומדים מהצד". בריאיון למהדורה ראשונה הוא מספר על הבריונות שחווה בצעירותו ועל המסר שיש לו לדור הצעיר, וגם להורים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"היה לי כבוד גדול להנחות את האירוע הזה ביחד עם נועה קירל ובעצם להפיץ את הבשורה", סיפר רובין והוסיף: "לא לעמוד מהצד - אם יש מישהו שעובר חרם בכיתה פשוט לקחת צעד ולהגיד איך אני כן יכול לעזור: ללכת למורה ולספר לה, ללכת להורים ולספר להם או אפילו לגשת לילד ולשאול מה איתו ואיך אפשר לעזור לו".

הוא השתתף בפסטיגל האחרון, יש לו כמעט 200 אלף עוקבים באינסטגרם וסדרת רשת עם עשרות מיליוני צפיות - ובעצם הוא נהנה ממה שטוב ברשת. אך לצד כל הדברים החיוביים הרשת יכולה להיות מקום אכזרי וקשה, ורובין למד זאת על בשרו.

קווין רובין כוכב רשת
קווין רובין במהלך הריאיון | צילום: החדשות 12

"בגלל שיש לי המון עוקבים אני מקבל המון תגובות חיוביות והמון תגובות לא חיוביות, אבל אני מתמודד עם זה בצורה יותר בוגרת. בגלל שאנחנו מדברים פה על בני נוער הם לא תמיד מבינים שהיד קלה על ההדק", אמר כוכב הרשת.

הוא סיפר כי בנערותו כשהוא קיבל תגובות שליליות הוא הלך לשתף את אימו: "אמא שלי תמיד הייתה איתי בתמונה והבינה את כל האפליקציות ואיך זה מתנהל. היא הבינה במה מדובר והרגשתי הרבה יותר בנוח ללכת ולהגיד לה 'אמא העלית תמונה לאיסטגרם וצחקו עליי, העליתי סרטון ליוטיוב ולא אהבו אותו'. אז אני חושב שגם ההורים יכולים להבין את הרשת ואז לילד יהיה יותר נוח לגשת".

"גם אני חוויתי את הדברים האלה ואני חושב שכל אחד חווה"

הוא סיפר כי בהתחלה, כשעזב את עבודתו כדי להעלות סירטונים לרשת, חבריו הטובים צחקו עליו. "החברים הכי טובים שלי שהסתכלו עליי ואמרו לי 'קווין זאת בדיחה, אתה אפס, זה לא יעבוד'", סיפר. היום אותם חבריו נהנים מהתהילה שלו ומבקשים ממנו כרטיסים למקומות.

לסיום אומר רובין כי יש לו מסר לאותם בני נוער שמתמודדים עם בריונות: "אין מה להסתיר, אין במה להתבייש. גם אני חוויתי את הדברים האלה ואני חושב שכל אחד חווה. יש לי משהו אחרון להגיד - לא לעמוד מהצד".