בני הזוג שנהרגו אתמול באסון המעלית הובאו היום (ראשון) למנוחות בבית העלמין ירקונים שער החסד בפתח תקווה. סתיו הררי ודין שושני ז"ל  נטמנו זה לצד זה בטקס הלוויה משותף. בני משפחותיהם ספדו לשניים: "הדירה סימנה את תחילת חייכם המשותפים - מי היה מאמין שהיא תהיה המקום בו תיפרדו אחת מהשני ומאיתנו". אחיה של סתיו אמר אמש: "אני מקווה שאת שם למעלה במקום טוב יותר עם דין, אוחזים יד ביד".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בני משפחתו של דין שושני ז"ל ספדו לו: "איך מדברים עליך בלשון עבר? איך מדברים על מוות כל כך מיותר? ידעת להגיש את הלב שלך במנות שהגשת לסועדים – איש לא היה יכול להתעלם מנוכחותך". עוד נאמר: "הפצת את אורך בכל מקום אליו הגעת. הדירה החדשה סימנה עבורך ועבור סתיו את תחילת חייכם המשותפים".

"הדירה החדשה סימנה עבורך ועבור סתיו את תחילת חייכם המשותפים, לא האמנו שהיא תהווה את המקום בו תיפרדו אחד מהשני ומאיתנו", המשיכו. "אהבתכם לנצח תישאר חיה וזכורה כאהבת אמת לנו משפחה יקרה נותר להשאיר את חותמו של דין בכל אשר נלך".

"חייך נקטעו בטרם עת אך אורך יבער לנצח. עלינו לקחת חברים יקרים את האירוע הטרגי הזה ולתעל אותו לעשיית הטוב, עזרה לזולת, סובלנות, דבקות במטרה. לעולם לא נשכח את דין את פועלו את חיוכו הרחב. עכשיו אתה עם המלאכים תגיש להם את הארוחה מעשה ידיך".

משפחת שושני העבירה אתמול ביקורת חריפה על התנהלות הרשויות וכוחות ההצלה: "התשתיות לא מטופלות שם כבר שנים, זו הזנחה פושעת". בשיחה עם החדשות 12 הבוקר, העלו בני משפחת שושני שאלות קשות, ומתחו ביקורת חריפה על התנהלות הרשויות וגורמי ההצלה. "איך זה יכול להיות שאף אחד לא ניגש עדיין לדבר עם המשפחה?", תהו. "אף אחד מהמשטרה או מהעירייה לא בא לספר מה קרה".

אביו של דין שושני, ציון, ספד לו בקול שבור: "קשה מאוד, אבות לא קוברים בנים. דין היה מקסים, ילד נהדר, נבון. תמיד הסתכל מעבר. יש בורא לכולם והוא מסדר את הכל והכל ממנו. כל מה שקורה קורה רק לטובה. קיבלנו את דין ל-25 שנה ועכשיו החזרנו אותו. ככה זה. תהנו מהזמן שלכם, תהנו מהחיים שלכם".

"הם היו חברים שנים", המשיך האב וסיפר האב על יחסיו של בנו עם סתיו הררי שנהרגה לצדו במעלית. "הם גרו ביחד בבניין הזה. יד הגורל קשה מאוד. לא המשטרה ולא הכבאות דיברו איתנו. הגיעו נציגים מהרווחה של עיריית תל אביב. זה אבל פרטי, אנחנו מחפשים שלום עם כולם ורק טוב. הוא היה בן יחיד שלי".

אחיה של סתיו הררי ספד לה בפייסבוק: "אחותי הגדולה, האור של המשפחה, הילדה הכי יפה בגן. אני לא מאמין שאני מתעורר לבוקר בלעדייך. זה לא דבר קל לעיכול, פשוט טרגדיה לכל המשפחה. ילדה שרק עשתה טוב. אני לא יודע איך נוכל להמשיך לחיות בלעדייך, השארת לנו פצע שלא ייסגר לעולם".