הפרו את הנחיות משרד הבריאות - בשידור ישיר: למרות ההנחיות המחמירות של משרד הבריאות כחלק מהמאבק בהתפשטות נגיף הקורונה, שחקני מכבי תל אביב בכדורסל הפרו אמש (רביעי) בשידור ישיר את ההוראות – והתייצבו למשחק נגד אנאדולו אפס הטורקית, זאת למרות שהיו אמורים לשהות בבידוד (המשחק נגמר אגב בניצחון 77:75 למכבי). 

 לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

שחקני מכבי תל אביב וכל הצוות המקצועי של הקבוצה חזרו לפני 10 ימים מספרד לאחר משחק שקיימו במסגרת היורוליג בוולנסיה, והיו אמורים להיכנס לבידוד מיד עד סוף השבוע הקרוב – מה שאמור היה להוביל לביטול המשחק נגד הקבוצה הטורקית שהגיעה לתל אביב, אלא שהמשחק התקיים כרגיל – אך עם נוכחות דלה של אוהדים בהיכל (כ-3,330 צופים).

גם התגובה שנמסרה ל-N12 מטעמם של גורמים בקבוצה מקוממת ותמוהה, לאור העובדה שנגיף הקורונה יכול לדגור בגוף כשבועיים וזו בעצם הסיבה שהשחקנים התבקשו להיכנס לבידוד: ״נלמד את הנושא. כל השחקנים מרגישים מצוין ולא חשים בשום סימפטומים״.

ולא רק שחקני מכבי מפרים את ההוראות, גם שחקני הקבוצה הטורקית ששיחקה מולם: הטורקים לא היו אמורים לעלות לשחק לפי הנחיות משרד הבריאות – זאת לאחר ששבו מברלין בשבוע שעבר, כך שלמעשה מדובר היה ב"חגיגת קורונה" לכאורה על הפרקט.

מגורמים במכבי ת"א נמסר בתגובה לפניית N12: "נלמד את הנושא, השחקנים מרגישים מצוין ללא סימפטומים".