המכשיר שהסתירה האם בתיק של ילדה בן השנה וחצי תיעד את בכי התינוקות ואת המטפלות שניסו בעיקר להשכיב את הילדים. המטפלות מצאו את מכשיר הפלאפון שהקליט אותן – וניסו להחביא אותו מפני האם. כשהיא חזרה לגן ושאלה איפה המכשיר – בתחילה הן אמרו שאינן יודעות, אך לאחר איומים של האם – הן סיפרו לה היכן הוא. האם: " נתתי להן את הדבר הכי יקר לי. היה חוזר כמו זומבי ומתעורר בלילה בצרחות".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"הרגשתי שמשהו לא בסדר והחלטתי לשים את הטלפון שלי במצב הקלטה בתיק של הילד". אמרה האם. בשלב מסוים המטפלות מגלות את הפלאפון המקליט בתיק של הילד, ומשוחחות ביניהן איך לפתור את המצב. "התיק של *** היה בחדר החתלה, אני פותחת – רואה פלאפון", אומרת אחת מהמטפלות. "ראיתי כתוב 'מקליט קול', הינה מקליט. אני אגיד לה 'לא ראיתי את הטלפון'".  

אחת אחרת אמרה: "שימי בתוך מים, תחת ברז מים, בתוך קערה עם מים, זה מוחק הכול". למטפלות ברור שיש להן סיבה להעלים ראיות. מדובר בתינוקות בני שנה – שנה וחצי, וכשמקשיבים להקלטות מבינים שרוב הזמן המטפלות מנסות להשכיב אותם לישון. "לישון, חלס, מספיק", אמרה אחת מהן. "אטרקציות בבית, לא פה", הוסיפה המטפלת.

רגע לפני שהאם חוזרת לגן לקחת את בנה, המטפלות מתאמות גרסאות. "אני לא יודעת מזה כלום", אומרת אחת, ואחרת מוסיפה: "גם אני לא יודעת" . האם ניגשת לתיק ומגלה שהטלפון נעלם. אחרי חילופי דברים, היא מבקשת לחפש בתיקים. המטפלות מסרבות, ואחת מהן הולכת לשירותים, מוציאה את הטלפון מהתיק – וכעת הוא על גופה.

האם מזהירה את המטפלות שניתן לאכן את הפלאפון, ורק אחרי האזהרה הזאת, פתאום המכשיר מתגלה. "אני לא שקטה, אני לא מפסיקה לבכות אני לא מתפקדת, אני סמכתי עליהן בעיניים עצומות", מספרת האם. "נתתי להן את הדבר הכי יקר לי. הילד היה חוזר הביתה צמא ורעב, היה חוזר כמו זומבי ומתעורר בלילה בצרחות".