שירת המרפסות שריגשה רבים: הכתבה ששידרנו אמש (שני) במהדורה המרכזית על הקשיים של העסקים הקטנים בימי מגפת הקורונה, בה הובא סיפורם של בעלי עסקים רבים שנקלעו למציאות כלכלית בלתי אפשרית, ריגשה רבים מהצופים בבית.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

ביניהם היה גם הזמר שלמה ארצי, שראה איך משה קבסה, זמר שנותר ללא  עבודה, שר את השיר שלו מהמרפסת - ושיתף בעמודי הפייסבוק והאינסטגרם שלו: "אתמול היה טוב ויהיה גם מחר, גרסת המרפסת".  

 "התבטלו לי 8 הופעות רק החודש ואני באמת לא יודע מה לעשות, זה מצב מוזר ממש. אני חייב לשיר בשביל הנפש ככה שהבמה היחידה שנשארה לי זה המרפסת", אמר קבסה, שביצועיו מהמרפסת הקסימו גולשים רבים. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

הכי מרגש ששלמה ארצי משתף ביצוע שלי לשיר שלו ❤️ @shlomoartziteam #ירח ותודה רבה על הפרגון @naim_lee @mako.il @israel_bidur @erevtov @makocelebs @n12news @keshet12 #קורונה #בידוד #שירימרפסת #שלמהארצי

A post shared by Moshe Kabesa (@moshekabesa) on

גם מגדל הפרחים תמיר הלל מ"פרחי גבעת חן", שנותר עם המון פרחים שזרע לפני מספר חודשים, קיבל פניות רבות מאנשים שמעוניינים לקנות פרחים לזמן הסגר הצפוי. בכך הם מקווים לסייע לו להציל את העסק שבו השקיע את מיטב כספו ואולי גם ליצור אווירה נוחה יותר בבית בזמן הבידוד ולקראת חג הפסח.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

אתמול היה טוב, ויהיה גם מחר - גרסת המרפסת...

A post shared by Shlomo Artzi | שלמה ארצי (@shlomoartziteam) on