קורל בן שבת, אחותו של מוטי ז"ל שנהרג בשיטפון ביום רביעי האחרון, יוצאת היום (שישי) בקריאה נרגשת לציבור הרחב לסייע לה ולמשפחתה לאתר את בגדיו של מוטי – ביניהם הכיפה והציצית שלו, שנעלמו בסופה ולא אותרו מאז. בפוסט בפייסבוק כתבה: "נורא חשוב לנו".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

עוד כתבה: "מתחננת. תשתפו בכל הקבוצות והפורומים שלנו בעיר. בזמן שאחי האהוב כפרה עליו נסחף, הסריג הציצית כיפה ונעל אחת נעלמו. אולי מישהו ראה, מצא, בגעתון כשהכל יבש, בחוף הים. זה נורא חשוב לנו. אנחנו רוצים את הכיפה והציצית."

מוטי בן שבת ז"ל, תושב נהריה בן 38, נהרג לאחר שניסה לחלץ לכודים שנתקעו בהצפה בנהריה. גופתו נמצאה לאחר חיפושים ארוכים של כוחות החילוץ וההצלה. בן משפחתו של מוטי הציג תיעוד מהאירוע, בו רואים אישה מבוגרת שחוששת לצאת מהרכב, אז מוטי מגיע אליהם ומחלץ אותם מהרכב הטובע. לאחר שסייע להם לצאת מהרכב הוא לקח אותם לביתו הכין להם כוס תה והחליף בגדים.

לאחר שהתייבש הוא הבחין ברכב השני ובו הלכודים, הוא רץ החוצה מביתו, סייע להם להיחלץ והזרם סחף אותו והוא טבע למוות. מי שראה אותו רץ למים הוא רביב כהן, חברו הקרוב. יחד הם פעלו לחלץ שלושה תושבים שנלכדו ברכב בשיטפון. בשיחה שקיים עם חדשות 12, סיפר כהן על הרגעים הדרמטיים שהסתיימו בטרגדיה: "הוא ממש דילג על המים, התפעלתי מהעצמה שלו. אחד הבחורים שהיה שם סיפר לי שהוא נשאב לצינור של נחל הגעתון שמוביל לים".