ג'ורג' בן ה-71 מפלורידה חשב שהוא יעביר את שארית חייו לצד רעייתו ג'ניס, והשלים עם העובדה שלא יהיו לו ילדים. למעשה, האמונה הזאת התקבעה בראשו כבר שנים אחורה, והוא לא תיאר לעצמו שלגורל יהיו תכניות אחרות לגמרי עבורו. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

את השנים שבהן לחם בווייטנאם הוא כבר פחות זוכר, אבל לאחרונה התברר לו לתדהמתו שהוא הותיר אחריו שם הרבה יותר מזיכרונות. בדיקת DNA שהוא ביצע עם רעייתו ועם הוריו גילתה לו שיש אחוזי התאמה גבוהים עם משפחה שלמה, ועם אישה ויטנאמית שהיה עמה במערכת יחסים כשלחם שם לפני עשרות שנים.

בן ה70 שמצא משפחה בזכות דגימת DNA‎
המשפחה החדשה של ג'ורג' | צילום: myheritage‎

את בדיקת ה-DNA עשה ג'ורג' בעזרת אשתו ג'ניס, שהעבירה אותה לחברת My Heritage. כשהבדיקה עברה את ההתאמות הדרושות גילו שם שלג'ורג' יש בת שגילה 50, חמישה נכדים ואפילו שני נינים. גם הוריו של ג'ורג' הופתעו לגלות שפתאום הפכו לסבא ולסבתא ושמשפחתם התרחבה.

בן ה70 שמצא משפחה בזכות דגימת DNA‎
בוויטנאם | צילום: myheritage‎

"אנחנו מאוד שמחים על זה", סיפר ג'ורג' בינואר האחרון, אחרי שנפגש לראשונה עם משפחתו החדשה. "כעת יש לנו חמישה דורות". אשתו סיפרה שהיא בכתה כשגילתה זאת, והוסיפה שהיא "נהנית מכל רגע". הנכד של ג'ורג', בן 25, סיפר שאמו לואן חיפשה במשך שנים מי אביה. "מעולם לא ראיתי אותה כל כך שמחה", סיפר.