נמצאה גופתו של עומרי אבו ג'נב בן ה-16 שנעדר מאז אמש בשיטפון באזור ירכא - כך הותר לפרסום הבוקר (שישי). גופתו אותרה במרחק של שלושה קילומטרים מהמקום בו התהפך עם הטרקטורון עליו רכב בוואדי סמוך. קרוב משפחתו שהיה יחד איתו הצליח להינצל. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

החיפושים אחר הנער החלו אתמול בערוץ נחל אל-מג'נונה (עין יפעם) - לוחמי אש וצוות מיוחד של 6 צוללנים ניסו לאתר את הנער תוך שהם מתמודדים עם זרימה וסחף חזקים, מים עכורים וראות מוגבלת. הבוקר כאמור מאמצי החיפוש כשלו - וגופתו נמצאה במרחק לא רב מן תוואי ערוץ הנחל.

הנער הנעדר שגופתו נמצאה בשיטפון ליד ירכא
עומרי אבו ג'נב ז"ל

אביו של הנער שוחח אמש עם חדשות 12 זמן קצר לאחר שהחלו החיפושים: "אנחנו שבורים, מקווה שימצאו אותו". אבו ג'נב הגיע לחפ"ק סמוך לזירה בה נסחף הטרקטורון עם בגדיו של הבן ונתן אותם לשוטרים. "אני יודע שהוא יצא עם קרוב משפחתו", אמר. "אם הייתי יודע שהוא הולך לרוכב על טרקטורון בחיים לא הייתי נותן לו. אנחנו שבורים, אין לנו כוח. לא יודע מאיפה זה נפל עלינו. אני מקווה לטוב ושימצאו אותו".

נמצאה גופת הנער הנעדר מירכא
החיפושים אחר הנער

מותו של הנער מצטרף לטרגדיה נוספת שארעה אמש במהלכה גבר בן 27 טבע למוות לאחר שנסחף בנחל חילזון סמוך לכרמיאל. הגבר שטבע למוות, תושב ואדי סלאמה, יצא מביתו לסגור את שער הדיר של העיזים שאותם הוא מגדל בסמוך לנחל חילזון. כשלא שב לביתו הזעיקו בני המשפחה את המשטרה, שפתחה בחיפושים אחר הנעדר בליווי מסוק. הוא אותר על ידי אזרחים ונמשה מהנחל כשהוא מחוסר הכרה, וצוותי מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה ופינו אותו במצב אנוש לבית החולים זיו בצפת.