שנתיים אחרי שנפצע באורח אנוש בפיגוע דקירה בסניף שופרסל ביבנה, קמפיין לגיוס המונים נפתח למען ניב נחמיה ומשפחתו. נחמיה נדקר 14 פעמים ונלחם בידיים חשופות עם המחבל. בתום תקופת שיקום ארוכה הוא חזור לעבוד במשרה חלקית - אך עדיין זקוק למספר ניתוחים, טיפולים ותרופות ובמקביל מצבה הכלכלי של המשפחה הורע. בחודש שעבר ליווינו אותו במאבקו מול קופת החולים, ולאחר שידור הכתבה ב"מהדורה המרכזית" מ"כללית" נמסר שניב קיבל אישור לטיפולים נוספים. לתרומות: https://www.jgive.com/new/he/ils/donation-targets/24591.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

נחמיה עדיין סובל מכאבים קשים, בעיקר ברגלו, וגם מתקשה לדבר מכיוון שהמחבל דקר אותו גם בצוואר ופגע במיתרי הקול. בכל זאת, לאחרונה הוא חזר לעבוד בשופרסל: לא בתפקיד שטח כמו קודם, אלא במרכז הלוגיסטי בשוהם - עבודה משרדית במחלקת כוח אדם. 

ניב נחמיה שנדקר בפיגוע בסניף שופרסל חוזר לעבודה (צילום: החדשות 12, החדשות12)
שנתיים אחרי שנפצע: ניב נחמיה חזר לעבודה בשופרסל | צילום: החדשות 12, החדשות12

"זה ממלא לך את היום, זה היה חשוב לי לחזור לעבודה, במיוחד למקום שעבדתי לפני הפיגוע", סיפר נחמיה בחודש שעבר. "זה מקום שיש בו הרבה חום ואהבה, שאוהבים אותך מסביב, והיה חשוב לי גם לצאת מהבית, להעסיק את עצמי קצת. אני עובד חצי משרה כרגע, 5 ימים בשבוע, 4 שעות בכל יום".

התרומות נועדו לסייע למשפחת נחמיה להתגבר על המכשולים הכלכליים שפקדו אותם בעקבות הפיגוע, וכן לעזור להם במעבר לבית מונגש. בנוסף, התרומות יממנו טיפולים שיקומיים, תרופות וניתוחים עתידיים של ניב ויסייעו במימון טיפולים פסיכולוגיים עבור ילדיו, בהם גם ילד בן 7 .