תיעוד מסוכן: בכביש 232 שבשער הנגב אירעה השבוע תאונה מסוכנת למדי בין מספר כלי רכב - שרק במזל הסתיימה ללא נפגעים כלל.  מצלמות התנועה במקום תיעדו רכב פרטי שניסה לפנות שמאלה בצומת, נכנס לתוך ה"שטח המת" של המשאית הכבדה שנסעה מאחוריו – וזו גררה אותו לאורך מספר מטרים באמצע הכביש הסואן.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

התאונה התרחשה ביום שני, סמוך לשעה 17:15. צוות מד"א קיבל דיווח על התאונה - וכשהצוותים היו בדרך למקום נמסר להם שאין נפגעים באירוע.

"זו דוגמא לתאונה מיותרת שרק בנס לא הסתיימה באבידות בנפש", אמר רותם מיר, בקר תנועה ראשי במרכז ניהול התנועה הלאומי בחברת נתיבי ישראל. "בשנה האחרונה היינו עדים לתאונה קטלנית בה רוכב אופנוע עמד גם כן ב'שטח המת' של משאית וכתוצאה מכך שילם את המחיר היקר מכל – בחייו".

מיר פנה לציבור הנהגים וביקש: "חברת נתיבי ישראל מקימה עבורכם את תעשיות התחבורה המתקדמות והבטוחות בעולם. אנא מכם, שנייה של היסח דעת עשוי לעלות בחיי אדם – שלכם, של יקיריכם ושל שאר משתמשי הדרך. בואו ניקח אחריות כדי שכולנו נגיע ליעדינו בשלום. אנא דווחו לנו על כל מפגע דרך, למרכז ניהול התנועה הלאומי של חברת נתיבי ישראל, במספר *2120 – על מנת שנשגר את צוותינו ההנדסיים לסילוק המפגע".