רחלי רוטנר פרסמה אמש (שלישי) פוסט בפייסבוק שבו טענה: הותקפתי באלימות בידי תומכים של בנימין נתניהו כשהגעתי לאירוע לכבוד יום הולדתו של ראש הממשלה בפארק הירקון. העיתונאית, שנמצאת בהיריון, סיפרה שבזמן האירוע ניסו לקחת ממנה את הטלפון הנייד שלה, קיללו אותה, דחפו  אותה - והיא הופלה על הקרקע.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

את הפוסט פתחה בכך שהלכה לחגיגות יום הולדת ה-70 של נתניהו בפארק הירקון לאחר שהוזמנה לאירוע מוקדם יותר היום על ידי פעיל הימין רן כרמי בוזגלו.  לאחר שהגיעה, כך לדבריה, ראתה עימות כלשהו בין פעיל הימין יואב אליאסי ("הצל") לאחד הנוכחים: "מעבר לזה לא הבנתי מה קורה אבל כמובן שלפתי מצלמה כדי לתעד, כמו שאגב מלא אנשים עשו וצילמו בדיוק כמוני".

לטענתה, בשלב זה "הצל פנה אליי וראה אותי מצלמת, שלח יד ותפס לי את הטלפון בכוח. 'תפסיקי לצלם, תמחקי את זה מיד'. אני יודעת מסרטונים של הצל שהוא תמיד מקפיד להגיד שזכותו לצלם ולאף אחד אסור להשתיק אותו, אז יישמתי את הלקחים ולא הסכמתי. הוא משך בכוח ואני משכתי".

"ואז בבת אחת כל ההמון היה עליי. ניסו לתלוש לי את הטלפון מהיד, דחפו אותי מצד לצד. צרחו 'שרמוטה' ו'זונה'. מישהי תפסה לי את הזרוע ולא הרפתה, ניסתה להוציא את המכשיר בכוח, ובמקביל עשרות אנשים דוחפים אותי ולוחצים אותי מכל כיוון. היא לא עזבה ועיקמה לי את היד ואנשים צורחים ומושכים ומקללים אותי", הוסיפה.

רוטנר טענה שפעיל הימין רן כרמי בוזגלו דחף אותה בכוח עד שהופלה על הקרקע, כל זאת כאמור בזמן שהיא בהיריון: "האיש החמוד שראיינתי היום בצוהריים לשיחה מאוירת, שאמר 'תבואי לאירוע, כולם מוזמנים, זה אירוע של אחדות, אפילו נרים אותך על כיסא'. וול, הוא הרים אותי על משהו בכל אופן. בלי לברר מה קרה, תפס אותי בשתי ידיים, צרח 'עופי מפה' או משהו כזה, ודחף אותי בכוח. עפתי איזה שני מטר ונחתתי על הרצפה".

היא תיארה איך מסביבה היה "המון אדם צורח 'היא עושה את עצמה, באה לעשות פרובוקציה, שרמוטה, לכי לטיבי', כבר לא הייתי עצמי. בכיתי כמו תינוק פאתטי. מישהו הקים אותי, מישהי אחרת שמרה שלא ירביצו לי (זה לא הפריע להם לזרוק עליי דברים), ורן בוזגלו רץ אחריי עם התנצלויות להסביר שלא הבנתי אותו נכון והוא ניסה לחלץ אותי בכלל (בשלב הזה הוא הבין שאני העיתונאית שדיברה איתו). דרשתי רק שימצא לי את הטלפון שהסתובב אי שם בין האנשים והלכתי משם".

"לא באתי לעשות פרובוקציה", סיכמה רוטנר. "גם כשאני כן עושה, זה בדרך כלל בשביל צחוקים, באירועים של הליכוד אני הכי נחמדה וחברותית, אפילו קצת בהיי ומקנאת אחר כך בהוויי הכיפי שלהם (וגם כתבתי על זה לא פעם). אבל אני לא מוכנה שיקחו לי את הטלפון באמצע פארק הירקון או ידרשו ממני למחוק ממנו דברים. בטח לא הצל או רן כרמי בוזגלו, שכל כך היה דחוף לו להגן על נאווה ג'ייקובס בזמנו אבל בכיף מעיף נשים בחודש שביעי לתוך הבוץ".

בתגובה לפוסט, רוטנר כתבה כי "הצל" התקשר אליה ואמר לה: "ראיתי שנפלת ואני יודע שאת בהריון אז התקשרתי לוודא שאת בסדר". היא, כך לטענתה, אמרה לו: "ואם לא הייתי בהריון אז זה היה בסדר איך שהתנהגתם?", ואילו הוא השיב: "טוב, את זו שבאת לכאן לעשות פרובוקציות, היית צריכה לדעת". את התגובה סיכמה ב"הו תודה מה שהיה חסר לי זה קצת האשמת קרבן. סליחה באמת שבאתי לפארק הירקון לאירוע של אחדות אחרי שהזמינו אותי בלבביות, לא יקרה יותר".

אליאסי מצדו פרסם פוסט משלו, שבו הגיב לטענות של רוטנר. "כתבת מאקו רחלי רוטנר (זאת שאמרה שינון מגל הטריד אותה מינית וזאת שמחזיקה דפי שנאה כנגדי) הגיעה לחגיגת יום ההולדת של נתניהו כדי לעשות פרובוקציה. באותו הרגע שני גברים, לא יודע אם הם קשורים אליה, החלו לאיים עליי באוזן ולקלל אותי כדי לגרור ממני תגובה. (וכל זה מול עשרות עדים כולל הכתב של הצינור סמיון) כאשר התעמתתי איתם, הם נמלטו ופתאום אני רואה את רחלי רוטנר מחייכת לי בפרצוף עם המצלמה ביד".

"ישר הבנתי שתפרו עליי קומבינה... הסתרתי לה את המצלמה עם היד (לא נגעתי בה) ואמרתי לה 'תמחקי את זה מיד ואני מדבר אלייך יפה רק בגלל שאת בהריון'. רחלי כמובן המשיכה את הפרובוקציות שבשיאן כביכול רן כרמי דחף אותה (שקר. רק ניסה לעזור לה והיא נפלה) ועכשיו רחלי רוטנר היא קיבלה את הפוקוס שהיא כל כך רצתה ואת היחס שהיא כל כך זקוקה לו. עכשיו הפרובוקטורית פתאום הקורבן המסכן ואנחנו הימין האלים.
בושה תשתפו את האמת", סיכם אליאסי.

רוטנר מצדה הגיבה גם לתגובה של אליאסי בפוסט נוסף: "אני מתחרפנת לגמרי מהשקר חסר הבושה הזה. לא מכירה את ה'פעילים' שהתגרו בצל, אפילו לא ידעתי שהם פעילים, רק ראיתי שיש צעקות אז הרמתי את המצלמה. כמו! שכולם! מסביבי! עשו! רן כרמי ניסה לעזור לי ואני נפלתי?! בא לי לבכות מהשקר המזעזע הזה. בשתי ידיים דחף אותי, במלוא התנופה".

"וכן נגעת. תפסת לי את היד. אולי אתה לא זוכר. אני זוכרת. אני בשוק שאתה אומר אחרת, שרק שמת את היד לפני הטלפון. רק במאמץ הצלחתי למשוך את המכשיר חזרה אליי", הוסיפה. "באתי לעשות פרובוקציות?! אליאסי, יא שקרן, אתה ראית בדיוק מה עשיתי לפני שהתחיל הבלגן: אמרתי לך יפה שלום, צילמתי בשבילך תמונות עם אנשים שביקשו שאצלם אותך איתם. חייכתי. פטפטתי עם אנשים. הייתי מנומסת. אתה ראית את כל זה. ראית!".

היא סיכמה: "אני לא מאמינה שאני שוב בסיטואציה המחורבנת הזאת. תוקפים אותי, אני מספרת מה היה ואז אני יוצאת שרמוטה שקרנית שהביאה את זה על עצמה. אין לי כוח לזה שוב אני משתגעת".