אם לילדה בת ה-10 שיתפה בפייסבוק כי שלשום במהלך חופשה במלון בחופי סיני, בתה טענה כי גבר זר ניסה לנשק אותה בפיה, ואף כי ניסה לאחוז לה בחזה. לדברי האם היא נתקלה בהתנגדות מצד המשטרה המקומית כשניסתה להגיש תלונה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בפוסט בקבוצת הפייסבוק "אוהבי סיני" טוענת האם כי הילדה שלה רצה בוכה לחדר במלון "צ'רמיליון אקווה" בשארם א-שייח, זאת לאחר שגבר זר ניסה לנשק אותה בפה ואחז לה בחזה. האם המבוהלת הלכה עם בני המשפחה למלון להגיש תלונה במשטרה, אך לטענתה נתקלה בהתנגדות מצוות השוטרים שנכחו בתחנה ואשר איימו עליה לתחום על הסכם ויתור לתלונה שהגישה.

"המשטרה עשתה יד אחד עם המלון"

הילדה סיפרה לאימה כי גבר זר, ככל הנראה אחד מעובדי המלון, שליווה את הילדה חזרה לחדרה, ניסה לנשק אותה בפה ונגע לה באזור החזה. "היא רצה אלי בבכי, בהיסטריה, לא הצלחתי להרגיע אותה", סיפרה האם בשיחה עם חדשות 12. "לקח לה זמן עד שהיא הבינה מה קרה לה".

 האם ובני המשפחה מיהרו להגיש תלונה במשטרה המקומית אך טוענים כי הם גיבו את בית המלון והכריחו אותם באיומים לחתום על הסכם ויתור על התלונה בטענה כי אם לא הם יסתבכו.

"פשוט מפחיד פה", מספרת האם על החוויה שעברה, "אין מילים לתאר את היד האחת שהנהלת המלון עשתה עם המשטרה". הם לא יודעים מה קרה עם העובד עליו התלוננו וככל הנראה הוא המשיך לעבוד במלון.

עד כה לא התקבלה תגובת המלון.