כרמית סררו ז"ל בת ה-30 הייתה אתמול (שבת) בדרכה למושב גורן, שם נערכה הברית לאחיינה הטרי, כשנקלעה להתנגשות חזיתית עם אוטובוס, נלכדה ברכבה ומתה מפצעיה. אביבה שמיר, דודתה של כרמית, סיפרה לחדשות 12 על הקושי הרב בעיכול הבשורה: "בחורה איכותית שפשוט נגדעה, אני לא מאמינה שאני קוראת בשם שלה ז"ל".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"זה באמת בזבוז, בבת אחת, אנחנו מדברים הרבה על זהירות בדרכים, הצבת שוטרים, נסיעות, אבל לא ייתכן שבחורה בגיל כזה תיהרג", סיפרה הדודה הנסערת. "זה לא יכול להיות, לא הגיוני, לא נכון ולא ייתכן. ילדה בת 30 – פשוט נגדעת ככה. כולם היו שבויים בקסמה".

אביבה הוסיפה וסיפרה על רגעי השמחה לפני הבשורה המרה: "הייתה ברית נהדרת. אם היינו יודעים שבזמן הזה היא הייתה בעולם אחר. חיכינו לה, הסתכלנו על הדלת. כל כך חיכינו לה".

9 הרוגים בסוף שבוע אחד

סררו היא אחת מבין תשעה הרוגים בתאונות הדרכים בסוף השבוע האחרון. מלבדה הלכו לעולמם גבר בן 40 שנהרג בהתנגשות בין רכב פרטי לאוטובוס בבית שמש, שני גברים כבני 25 שנהרגו בתאונה בין שני רכבים סמוך לעכו, וגבר בן 60 שהתהפך עם טרקטורון בשטח פתוח סמוך לטייבה.

ביום שישי הלכו לעולמם נער בן 15 שנהרג בעת שרכב על קורקינט חשמלי באשדוד, צעיר בן 24 שנהרג מפגיעת רכב באיילון צפון, רוכב אופנוע כבן 30 שנהרג בירושלים מהתנגשות עם רכב ונער בן 14 מדיר אל אסד, בעת שרכב על אופניים חשמליים.