הנהג דהר נגד כיוון התנועה - ונופף לשלום: נוסעים המומים שנסעו שלשום בכביש 5 לכיוון אריאל לא האמינו למראה עיניהם: רכב פרטי עם שני נוסעים בתוכו נסע בשולי הנתיב הנגדי, נגד כיוון התנועה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

א', שנסע שם בשעות הצהריים והבחין במתרחש, צילם את הזוג במכונית שלו, "הם נסעו במהירות ממש גבוהה. מכוניות ומשאיות צפרו להם אבל הם לא עצרו והמשיכו ככה מרחק גדול, הייתי בהלם".

כששני הנוסעים הבחינו ש-א' מצלם אותם, הם אף חייכו אליו ונופפו לו לשלום, "אני מעריך שהוא נסע כך בכוונה כי רצה לקצר את הדרך ולא כתוצאה מטעות או בלבול", מוסיף א' וציין שהרכב הדוהר נגד התנועה נעצר רק כשנהג אמיץ חסם אותו - ורק אז הוא הסתובב ונסע בכיוון הנכון.

"הכביש הזה כל כך מסוכן וכלי הרכב נוסעים שם במהירויות כל כך גבוהות ולא פעם ישנן עקיפות מאוד מסוכנות על קו לבן", הוא מציין. 

"הסרטון מראה על היעדר הרתעה בכבישים ונהג לאור יום מחליט באופן מודע לנסוע בכביש בינעירוני מהיר נגד כיוון התנועה", מציין ארז קיטה מנכ"ל עמותת אור ירוק, "בכך הוא מסכן את שאר משתמשי הדרך שכלל לא מודעים לכך שרכב מגיע אליהם במהירות כה גבוהה. לא פעם מקרים כאלו הסתיימו בתאונה קטלנית ובאובדן חיי אדם". 

"כדי לצמצם את עבירות התנועה הרבות חייבים לחזק את הנוכחות המשטרתית לאורך כל כביש 5 ובכל שעות היממה", הוסיף, "אם אותו נהג היה יודע שישנו סיכוי גבוה שהוא ייעצר על ידי המשטרה הוא לא היה ממהר כל כך לסכן את החיים של שאר הנהגים. חייבים להוסיף עוד 200 ניידות תנועה כדי ליצור אווירה הרתעתית שתמנע מנהגים לסכן את החיים של כולנו".

ליצירת קשר עם הכתבת: avivitm@ch2news.co.il