אמונה גלס נסעה אמש עם בנותיה ובן זוגה להדלקת נרות אצל הוריה בנווה צוף. בדרכם חזרה, קצת אחרי שער היישוב אבן גדולה נחתה על הרכב וניפצה את השמשות. "כל הזכוכית שלידי התפוצצה לי בפרצוף", סיפרה לחדשות 12. "זו הייתה טראומה נוראית וברוך השם לא קרה לנו כלום".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"יצאנו בשני רכבים, אני והבן זוג שלי", שיחזרה. "היה לנו כזה ערב נחמד. יש לי בנות בגיל 14 ו-16, אחת הבנות חשבה שירו עלינו".

אמונה המשיכה לנסוע עד שראתה רכב צבאי והדיעה למחסום. "שם טיפלו בנו - ברוך השם הכול בסדר", ציינה. "זה זוועה - טראומה שאי אפשר לתאר. אתה לא מבין מה קורה לך. זו דרך שאנחנו עושים לא מעט, אני נוסעת שם הרבה וזה מעולם לא קרה".

אתמול בשעה 21:58 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רכב שנרגם באבנים סמוך לנווה צוף, והגיע למחסום נעלין. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לאמונה טיפול רפואי לאחר שנפצע באורח קל משברי זכוכית.

"בסמוך למחסום ישבה אישה כבת 42, היא הייתה בהכרה מלאה כשעליה שברי זכוכיות רבים", סיפר חובש בכיר במד״א אלי סלושץ. "היא סיפרה שנזרקו על רכבהּ אבנים כשיצאה מנווה צוף, וכתוצאה מכך התנפצה שמשת הרכב. ביצענו בדיקות רפואיות והענקנו לה במקום טיפול רפואי".