מאז יום חמישי שוכב אלירן מלול, החשוד ברצח אשתו מיכל סלה ז"ל בבית החולים ומלבד ביקור קצר של אחיותיו כשעוד היה מחוסר הכרה, איש לא ביקר אותו לא יצר קשר טלפוני. חבריו ומשפחתו מתקשים להתמודד עם מעשיו ומספרים כי היה אדם טוב ולבבי: "היה גאה במשפחה שהקים".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מלול בן 34 נולד בבאר שבע ועבר בשנים האחרונות עם אשתו מיכל לירושלים, שם גם עבד. קרוביו מספרים כי היה אדם נורמטיבי שעבד עם נוער בסיכון והיה נערץ על ידי חניכיו, כלל לא פרופיל טיפוסי של רוצח.

מיכל סלה, אלירן מלול
מיכל סלה ואלירן מלול | צילום: מתוך פייסבוק

מאז יום חמישי, אז על פי החשד דקר למוות את אשתו, ניסה להתאבד והעביר את בתם התינוקת בת ה-8 חודשים לשכנים, הוא שוכב בבית החולים. תחילה מצבו הוגדר קשה אך אחרי סדרת טיפולים מצבו השתפר והוא מוגדר כעת קל ולא נשקפת סכנה לחייו.

גיסו של מלול, יחיאל סיפר בשיחה עם החדשות 12 כי הם מופתעים מאוד מהאירוע הקשה: "אנחנו לא יודעים מה קרה שם, בן אדם מקסים שאהב את אשתו והמשפחה, זה לא הוא. הדברים הטובים שאומרים עליו, זה באמת הוא. הם היו ביחד והכל היה כרגיל בזוגיות שלהם".

יחיאל חושף קצת על עברו של מלול ומספר כי שני הוריו נפטרו בשנים האחרונות: "אמו נפטרה לפני כשנה וגם אביו הלך לעולמו לפני מספר שנים. נותרו לו אחיות אך גם איתם הוא לא היה בקשר, הם לא נפגשו לפחות שמונה חודשים, מאז נולדה התינוקת".

מיכל סלה, נרצחת במוצא
מיכל סלה, נרצחת במוצא

אלירן מלול עבד בעמותת "החוט המשולש" המנהלת תכניות לבני נוער וצעירים. "הוא עבד אצלי שנתיים והיה מדריך נוער ועובד מצוין", סיפר יגאל גולדשטיין, מנכ"ל העמותה. "אני יודע שההורים שלו נפטרו בשנים האחרונות אבל באופן כללי לא הייתה לו משפחה ברקע. הוא היה לבד ומאוד שמח מהמשפחה שהקים ביחד עם מיכל".

במידה ומשפחתו או חבריו היו רוצים לבקר אותו, ההליך דורש את אישור המשטרה. אך גורמים במשטרה מדווחים כי מאז חזר מלול להכרה מלאה לא הוגשה אף בקשה, גם לא לשיחת טלפון. משפחתו של מלול גם לא יצרה קשר עם משפחתה של מיכל סלה ז"ל אך מסרו כי הם "מאחלים בריאות לתינוקת הקטנה שנותרה ללא אם".