קובי פרץ למען הזוג נתניהו: הזמר המפורסם הקדיש אמש (שלישי) שיר לרעיית ראש הממשלה, בזמן שבמוזיאון ת"א התקיימה עצרת תמיכה בבעלה בהשתתפות אלפים. פרץ ונתניהו היו יחד באירוע בר המצווה של בנו של מעצב השיער שלה, והזמר ניצל את ההזדמנות כדי לתמוך בה ובבעלה: "השבוע הייתי במערת המכפלה והתפללתי עליו". כך זה נראה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

במקביל, הזמר פרסם היום פוסט תמיכה בזוג נתניהו לכ-123 עוקביו אחר עמוד הפייסבוק שלו. פרץ, שריצה עונש מאסר בפועל לאחר שהורשע בהעלמת מס, כתב על תקופת מאסרו כי "נפלתי מהמקום הכי גבוה למקום הכי נמוך והצלחתי לשרוד בזכות החיבוק החם של הקהל שלא נטש אותי ונתן לי הזדמנות שניה".

"והיה עוד מישהו, אדם אחד שבזמן שרבים אחרים עדיין נרתעים מלשתף איתי פעולה, לא היסס והקליט ברכה מצולמת לרגל יום הולדתי וזה ראש הממשלה שלנו בנימין נתניהו", הוסיף. "הוא, האיש הזה, יודע ומבין מה שהרבה בתקשורת, בברנז'ה ובאליטות שכחו - החובה של חברה היא לתת יד והזדמנות שניה ולשקם את מי שצריך. הוא לא התבייש מהשיוך אליי ואיחל לי מילים חמות ומרגשות שהוכיחו לי את האמת שלא מספרים לנו על ראש הממשלה היקר שלנו: הוא נשמה גדולה עם לב ענק ומנהיג דגול שרואה את כולם, אלו שלמעלה אבל בעיקר גם את מי שנפלו למטה והושיט לי יד כדי שאעלה למעלה בחזרה".

"אני בטוח שבמבחן ההיסטוריה נבכה את מה שנעשה לו", המשיך פרץ. "בלתי נתפס שאישיות כמו ביבי שתרם כל כך הרבה למדינה ולנו האזרחים צריך לעבור מסכת ייסורים כזו. אני יודע מה זה משפט שנמשך שנים, כמה כסף זה עולה ואיך זה גומר את הנפש. אני יודע מה זה כלא ואיזה ביזיון זה להיכנס למקום הזה. אני לא רוצה לדמיין תרחיש שבו המדינה שלנו ככה "גומלת" לאיש היקר הזה. על שנאת חינם כזו נחרב בית המקדש ואנחנו בעיצומה של שנאה אדירה מצד חלקים בעם ובתקשורת נגד בן אדם אחד ורק על מה ונגד מה שהוא מייצג ומאמין לדעתם".

את הפוסט סיכם פרץ בקריאה ישירה לנתניהו: "ביבי היקר, כבוד ראש ממשלתנו, אל תיפול רוחך, כמי שהיה שם, אני מעריץ את הכוחות שאתה מגלה בהתמודדות הקשה הזו כי מי כמוני יודע כמה זה קשה ומבקש ממך בשם רבים במדינה שמרגישים כמוני: תהיה חזק, תדע שאוהבים אותך ושאתה לא לבד – עם שלם ניצב לצדך".