גבר כבן 50 נהרג בשריפה שפרצה היום (שבת) בבית פרטי ברמלה. הגבר חולץ מהבית על ידי לוחמי האש במצב אנוש, וקיבל טיפול רפואי ראשוני מחובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום, אך נאלצו לקבוע את מותו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

חמישה צוותי כיבוי והצלה מתחנת איילון הוזעקו לזירת השריפה ברחוב התבור בעיר. הצוותים פתחו בסריקות במבנה וכן בפעולות כיבוי. בעת הסריקה נמצא הגבר כשהוא בתוך מבנה מעץ, והוא הועבר לטיפול רפואי של מד"א שבסופו כאמור נקבע מותו.  

בשרפה נפגעו גם שני צעירים באורח קל, שניסו לחלץ את הגבר מתוך הבית הבוער. הם נחבלו במהלך ניסיונות החילוץ, ומצבם מוגדר קל והם קיבלו טיפול רפואי במקום. מכיבוי הצלה נמסר כי הושגה שליטה על השריפה, וכרגע מבוצעת חקירה של חוקר דליקות לבדיקת נסיבות הדליקה.

פרמדיק של מד"א ישי ראוכברגר שהוזעק לזירה סיפר: "כשהגענו למקום, ראינו עשן סמיך ואש מיחדת דיור בחצר בית. אמרו לנו שככל הנראה בבית לכוד גבר. כוחות הכיבוי עמלו לכבות את האש, וכשניתן היה להיכנס, אותר בסריקות גבר כבן 50 מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק, לאחר ששאף עשן רב".

"ביצענו בדיקות רפואיות, אך הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום", הוסיף ראוכברגר. "שני צעירים שסייעו בחילוץ נחבלו קל וטופלו במקום".