רב במוסד לימודי בבת ים ממשיך ללמד נערים לבר המצווה למרות שריצה בעבר עונש מאסר בגין פדופיליה, ולמרות שהוגשה נגדו שוב תלונה על הטרדה מינית, כך פורסם השבוע באתר ה"שקמה בת ים". אם שהתלוננה במשטרה שהרב מטריד את בנה בן ה-17 סיפרה היום (חמישי) בריאיון ל"מהדורה ראשונה" על ההודעות שבנה קיבל מהרב: "היו הודעות מיניות, לא משהו שמקובל, כל מיני הצעות מגונות".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"לפני כמעט שנה בארוחת שישי דיברנו והוא פשוט סיפר כל מיני דברים והראה לי את ההודעות, והוא חשב שזה התחיל בצחוק אבל הבין מהר מאוד שזה לא תקין", אמרה האמא. "היו הודעות מיניות לא משהו שמקובל, כל מיני הצעות מגונות. אחרי שזה קרה חפרנו באינטרנט וגילינו שהורשע בעבר".

האמא סיפרה שעל אף התלונה שהגישו במשטרה, הרב ממשיך ללמד. "הגשנו תלונה במשטרה, הוא ממשיך לעבוד, ולא יודעת אם זימנו אותו. חשבנו שיפעלו יותר מהר, עכשיו אני מבינה שלא, מחכים אולי שעוד מישהו יתלונן או עד שיקרה משהו רע", אמרה. "הבן שלי מודאג הוא כל הזמן חוזר ושואל מה יהיה עם ילדים אחרים למה המשטרה לא עושה שום דבר".

מהמשטרה נמסר כי התיק הועבר לפרקליטות. בפרקליטות מסרו בתגובה: "מדובר בחשד להטרדה מינית בדרך של אמירות מיניות לקטין בן 17. לאחר בחינת התיק הוחלט כי יש לבצע פעולות חקירה נוספות ולאחר סיומן תתקבל החלטה בהקדם האפשרי".