אחותה של מיכל סלה ז"ל, שעל פי החשד נרצחה על ידי בעלה בדירתם במוצא מתקשה לעכל את הטרגדיה. בפוסט שכתבה הבוקר (שבת) בפייסבוק ציינה לילי בן עמי כי בעלה של מיכל התבטא באופן חריג בארוחת השבת האחרונה של המשפחה: "הוא אמר שבעבירות - הסבל של התוקף הוא גדול יותר מהסבל של הקורבן".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"איך אפשר לישון כשאחותי הקטנה מוטלת מתחת לאדמה?", כתבה בפוסט שבו ביקשה ממי שהכיר את אחותה לשלוח זכרונות ממנה. "איך אפשר לישון כשלפני כמה שעות תהית איך להסביר לילדייך שהיא נרצחה? על ידו?"

בן עמי, הודתה על התמיכה והעזרה שקיבלה המשפחה אחרי הרצח. "על כולנו כמשפחה לאזור כל בדל כוחות כדי לחייך מול התינוקות והפעוטות של המשפחה", כתבה. "עופר שלי רק בן שנתיים וחצי. הערב איכשהו הצלחנו לאסוף את עצמנו ולעשות ארוחת קידוש משפחתית. הדמעות... לא קל לראות את אבא שלך מתייפח מולך".

"רק בשבת שעברה היינו כולנו יחד", הוסיפה. "באותו הרכב מלא. משפחה גרעינית בת 22 ראשים, כולל מיכלי. בסעודה האחרונה ההיא, לרוצח שלה היתה אמירה חריגה מאוד. הוא אמר שבעבירות - הסבל של התוקף הוא גדול יותר מהסבל של הקורבן. מיכל אמרה לו בתוקף שזה לא נכון וכך גם אני ונגה. הוא התעקש שהתוקף סובל יותר ונימק ברקע שהתוקף בא ממנו, הדברים שהוא חווה בעברו".

מיכל סלה, הנרצחת האירוע במוצא
"האמינה שחיוך יכול לשנות את עולמו של אדם"

בן עמי כתבה כי המשימה החדשה שלה היא לגדל את הבת הקטנה של אחותה. "בת שמונה חודשים בלבד, שעד אתמול ינקה מאמה האוהבת. היא תהיה לעד עבורנו זיכרון חי של מיכל", כתבה וביקשה ממכריה של מיכל ליצור קשר ולספר על הזיכרונות ממנה. "אני יודעת שכאשר היא תגדל היא תשאל הרבה שאלות והיא תרצה להכיר את אמא שלה שכל כך אהבה אותה. להכיר אותה דרך הסרטונים והתמונות והסיפורים והזיכרונות שנותרו והררי המילים שמיכל כתבה".

 

אתמול, בית משפט השלום בירושלים האריך בשישה ימים את מעצרו של בעלה של סלה ז"ל שחשוד ברצח. על פי החשד, בעלה של סלה נפצע קשה כשניסה להתאבד לאחר שרצח את אישתו. לפני שאיבד את הכרתו הספיק להביא את התינוקת בת ה-8 חודשים, שלא נפצעה, לידי השכנים. "הוא דפק בדלת ואמר 'אני ואשתי ניסינו להתאבד, קחי את הילדה'", סיפרו השכנים שקיבלו את התינוקת.