"הדירו אותך? התלונני בקו הפתוח של שדולת הנשים": מפלגת נעם יצאה היום (שני) בקריאה ברשתות החברתיות להציף את מוקד שדולת הנשים בעקבות קבלת עתירתה אמש לביטול הפרדה בין גברים לנשים בהופעה בפארק העירוני בעפולה. במפלגה חשפו את מספרי הטלפון של הקו הפתוח של השדולה וקראו לנשים שמתנגדות לביטול ההפרדה להתלונן.

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! בואו לראות את נבחרת הכתבים המובילה בישראל במפגשים יוצאי דופן, פנים אל פנים עם האנשים המשפיעים במדינה >>> מהרו להירשם עוד היום

בפרסום שהופץ ברשתות החברתיות החליטו במפלגה לפנות ישירות לנשים שתכננו להגיע להופעה המופרדת: "כועסת שהדירו אותך וביטלו לך את ההופעה בעפולה? התלונני עכשיו בקו הפתוח של שדולת הנשים (הארגון שדאג לבטל את האירוע)". בפרסום ציינה המפלגה את מספרי הטלפון של הקו הפתוח של השדולה.

קמפיין מפלגת נעם
הקמפיין החדש של מפלגת נעם

נזכיר כי בית המשפט המחוזי בנצרת קיבל את עתירתה של השדולה נגד הופעתו של הזמר מוטי שטיינמץ, שהייתה מתוכננת להתקיים בהפרדה, והאירוע בוטל. השופט יונתן אברהם אסר בתכלית לקיים את המופע, ביקש לסכל כל ניסיון כזה ואף השית על העירייה את הוצאות המשפט שעומדות על 5,000 שקלים.

ממפלגת נעם נמסר בתגובה: "ביטול ההופעה והדרת ציבור גדול מהפארק העירוני בעפולה הוא רעה חולה שאסור לשתוק עליה. אנו בטוחים ששדולת הנשים תטפל ללא משוא פנים וללא אפליה בכל תלונה על הדרה של אישה שתגיע לפתחה, לא משנה מאיזה מגזר היא".