ילדה בת ארבע יצאה הבוקר (שלישי) לבילוי שגרתי עם משפחתה בקניון ונפצעה באורח קל, לאחר שהזרוע שלה נתקעה בין דלתות המתכת של המעלית בבניין – למשך חצי שעה. הילדה המבוהלת נלקחה לטיפול בחדר מיון, עם שבר וחתך עמוק ביד, וכרגע היא מתאוששת מהטראומה. "זה היה מראה מזעזע", סיפר אביה של הילדה.

משפחת חסון החליטה לנצל את חופשת הקיץ, לצאת מביתם שבצפת בשביל יום כיף, ולבלות באחד הקניונים שבאזור השרון. אך הם לא תיארו שהבילוי השגרתי ייגמר בבית החולים, לאחר שגפן הקטנה תחווה טראומה שככל הנראה תזכור כל חייה.

החובשים קשרו על ידה חוסם עורקים

הוריה של גפן שיחזרו כיצד הילדה יצאה מהמעלית השקופה בקניון, כשלפתע הדלת נסגרה על היד שלה. הם סיפרו כי הם ניסו לעצור את דלתות המעלית כדי שלא תפגע בבתם, אך מאמציהם כשלו והילדה נותרה חסרת אונים. "זה היה מראה מזעזע - לא קל בכלל", סיפר אביה אלון.

כחצי שעה הילדה הייתה נתונה במצב המאיים עד שהצליחו לחלץ אותה, ואמבולנס שהגיע למקום קשר על זרועה חוסם עורקים, בשל החתך העמוק שנגרם לידה. החובשים העניקו לה טיפול רפואי במקום והתברר כי היא גם סובלת משבר ביד. היא נלקחה להמשך טיפול בחדר המיון של בית החולים שניידר שבפתח תקווה, וכרגע מצבה מוגדר קל.‎

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! נבחרת הכתבים המובילה של ישראל פוגשת את האנשים המשפיעים במדינה! >>> מהרו להירשם עוד היום