צעיר בן 18 מכפר מנדא שבגליל תועד דורס צעיר אחר, בן משפחתו, שהסתכסך עמו ופוצע אותו באורח בינוני. המשטרה עצרה אותו והודיעה היום (שישי) שהגישה נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים המשפטיים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

האירוע התרחש לפני כשבועיים בשעות הלילה המאוחרות, ובעקבותיו התקבלה הודעה במוקד 100 של המשטרה על תאונת "פגע וברח". מיד עם קבלת ההודעה הגיעו שוטרים ובוחני תאונות דרכים לזירת האירוע והחלו בסריקות אחר הרכב החשוד ובאיסוף הממצאים תוך גביית עדויות מהסובבים.

לאחר שהחלה המשטרה לחקור את האירוע התברר כי לא מדובר בתאונה אלא בפגיעה מכוונת, עקב סכסוך שהתגלע בין בן משפחתו של הנאשם לאחיו של המתלונן. בתיעוד מהתקרית ניתן לראות כיצד הנאשם דוהר עם רכבו לעבר הצעיר ופוגע בו בעוצמה.

לפי הודעת המשטרה, בליל האירוע נסע הנאשם יחד עם שניים מבני משפחתו סמוך לבית ספר בכפר מנדא, בידיעה שהמתלונן שוהה במקום. עם הגעת הנאשם למקום, הוריד מהרכב את שני בני משפחתו והחל לנסוע במהירות גבוהה לעבר הצעיר והתנגש בו במכוון. מיד לאחר מכן עזב הפוגע במהרה את המקום.

לאחר פינוי הפצוע לבית החולים מצבו אף החומר והוגדר קשה תוך שהוא מורדם ומונשם. אמש סיימו שוטרי משטרת ישראל לגבש את הראיות נגד הנאשם וחטיבת התביעות במשטרה הגישה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים, בגין עבירה של חבלה חמורה.