כ-100 אלף מטיילים ביקרו היום (שני) בשמורות הטבע והגנים הלאומיים של רשות הטבע והגנים ברחבי הארץ, ו- 3,500 אנשים בילו את ערב ראש השנה ברשת חניוני הלילה. בין האתרים המובילים: מצדה, קיסריה, תל אפק, גן השלושה, עין גדי, הבניאס, חורשת טל ומעיין חרוד.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

האתרים המובילים שאליהם הגיעו אלפי מטיילים במהלך היום היו הגן הלאומי מצדה, עם כ-2,000 מבקרים, והגן הלאומי קיסריה עם כ-3,300 מבקרים. אל הגנים הלאומיים ירקון תל אפק וגן השלושה (הסחנה) הגיעו כ-2700 מבקרים כל אחד. 

בשמורת הטבע עין גדי שבמדבר יהודה טיילו כ-2,300 מבקרים, ובנוסף בלטו גם שמורת הטבע הבניאס שברמת הגולן והגנים הלאומיים חורשת טל ומעיין חרוד עם כ-1,500 מבקרים בכל אתר.

במסגרת הפעילויות של רשות הטבע והגנים בחופשת החג יתקיימו מחר (שלישי) מגוון תוכניות לכל הגילאים. בגן הלאומי בית גוברין יתקיים אירוע בשם עפיפון לראש השנה במראשה, ובגן הלאומי כוכב הירדן המשפחות יוכלו להינות מהצצה לעולמן של הציפורים עם תחילת עונת הנדידה.

בנוסף תוכלו למצוא את עץ המשאלות בגן הלאומי ירקון תל אפק, לצאת לסיורים בשמורה החבויה של עיינות צוקים ולבלות את ראש השנה בארמון המלך שבגן הלאומי הרודיון. כל הפעילויות מתקיימות ללא צורך בתשלום נוסף על דמי הכניסה. פרטים מלאים על הפעילויות ניתן למצוא באתר הרשמי של רשות הטבע והגנים.