בני גנץ, בוגי יעלון, גל הירש, בנט ושקד. אחרי שבחודש האחרון לא היה כאן אחד שלא קם בבוקר והחליט שהוא מקים מפלגה חדשה, הגיע תורם של התותחים הכבדים באמת. הראפר והגבר הסקסי לשנת 2018, דודו פארוק, הודיע לקהל עוקביו בטוויטר שהוא מתכוון לרוץ בבחירות לכנסת, במטרה למלא לתפקיד נחשק קצת פחות משלו, יש להודות, ראש ממשלת ישראל.

כבר נאמר רבות שההפתעה הגדולה של בחירות 2019 היא הגנרל תכול העיניים בני גנץ. אלא שבהתחשב בעובדה שהוא לא כל כך מדבר או מציג אג'נדות, צריך להכריז על דודו פארוק כהפתעה של הבחירות. הקמפיין שלו כבר יצא לדרך בשבוע שעבר, במסיבה ברחבת שוק הכרמל שהסתיימה, כצפוי, בפינוי של המשטרה, אבל משכה לא מעט מעריצים. לפארוק יש עמדות רשמיות ("משה ארנס היה אדם ממש אחלה"), תוכניות מפורטות ("שואלים אותי מה אני רוצה לעשות כראש ממשלה, דבר ראשון להוריד את המיסים על הסמים") והוא מעיד על עצמו כאיש של מעשים ("כולם הצהרות דרמטיות ורק דודו מעשים דרמטיים"). חוץ מדרך ארץ, לדודו פארוק, רק נזכיר, יש עבר צבאי עשיר כתותחן. והוא לא מהסס לשלוף אותו, כמי שיודע מה ישראלים אוהבים באמת - פלאפלים. "עם כל הכבוד לכל הביבים, הבוגים והגנצים, מי שהכי קרוב פה לשירות בצה"ל הוא אני, דודו, אז אל תזיינו לי את המוח עם זה שישראלים מצביעים רק לביטחוניסטים".

ולא רק זה, הוא חותר למגע ולא מתחמק מיריביו. "אם אתה גבר@netanyahu בוא עימות מולי אבל לא באולפני הטלוויזיה איפה שכל המשרתים שלך בוא לכיכר העיר אם אתה רוצה בחירות אמיתיות".


בגלל שמאז ההכרזה על הבחירות יום ללא הודעה דרמטית או הצהרה מיוחדת מרגיש כמו יום מבוזבז, שלא לומר ממש מבאס, הטרלה איכותית כמו הריצה לכנסת של דודו פארוק, היא הפיתרון המושלם לדכדכת. לנו כבר יש בשבילו סיסמה לבחירות, טובה כמעט כמו "רק שרון יביא שלום" או, "מושחתים נמאסתם": "דודו פארוק, המתנה שלא מפסיקה לתת".