פנייה בשם ראש הממשלה בנימין נתניהו נשלחה היום (רביעי) לעוקביו, דרך המסנג'ר של עמוד הפייסבוק שלו, ובה ניסה לשכנע אותם ה"בוט" להצביע לו דרך תסריט שמציג את יריביו כ"סכנה קיומית". ההודעה נכתבה בצורת תבנית - אותה כל פעיל יוכל להעביר הלאה לאחר שימלא את שמו בתור הפונה, ואת שם הנמען. באותה הודעה נכתב על הערבים: "רוצים להשמיד את כולנו". לאחר שהדברים גררו ביקורת, בליכוד מיהרו להתנער מההודעה וטענו כי מדובר בעובד מטה ששלח אותה.

"אני תורם את הזמן שלי כי אסור שתקום בעוד שבוע ממשלת שמאל מסוכנת עם לפיד, עודה גנץ וליברמן", נכתב בהודעה. בהמשך ההודעה צוין כי ממשלת השמאל שלכאורה עלולה לקום היא "ממשלת שמאל חילונית, חלשה, שסומכת על הערבים שרוצים להשמיד את כולנו".

ראש הממשלה נתניהו נואם בחברון (צילום: החדשות 12, החדשות12)
מהליכוד נמסר: "מדובר בטעות של עובד במטה" | צילום: החדשות 12, החדשות12

בהמשך נכתב כי ממשלה כזו תאפשר "אירן גרעינית שתחסל את כולנו". בסיום פנה ה"בוט" לעוקבים בבקשה: "אני מבקש ממך להיות השליח של ראש הממשלה, להביא 3 חברים ובני משפחה בשלישי הבא ולדאוג שיצביעו מחל".

בתגובה להודעה כתב יו"ר הרשימה המשותפת ח"כ איימן עודה כי: "נתניהו הוא פסיכופת ללא קווים אדומים. הוא רוצה לראות דם. העבריין הבזוי הזה ימשיך להתיר את דמנו כל עוד הוא מאמין שזה יסייע לו להמלט מהכלא".

ההודעה ה"דרמטית" של עודה. צפו (צילום: ערוץ הכנסת, חדשות)
"לשים סוף להסתה הגזענית והמסוכנת של נתניהו", עודה | צילום: ערוץ הכנסת, חדשותעודה הוסיף כי הם פנו לפייסבוק כדי שיפעלו מיד כדי "לשים סוף להסתה הגזענית והמסוכנת של נתניהו נגד האוכלוסייה הערבית".

תגובת הליכוד להודעות שהופצה: "מדובר בטעות של עובד במטה. ראש הממשלה נתניהו לא ראה את הדברים, לא אישר אותם, הם אינם על דעתו ואינם מקובלים עליו. כשהדברים הובאו לידיעתו הוא ביקש להסירם מיד".