הנשיא יוצא נגד פסילת הציבור החרדי: יומיים לבחירות לכנסת, נשיא המדינה ראובן ריבלין יצא היום (ראשון)  נגד הקריאות להחרים את החרדים מכהונה בממשלה הבאה - קריאות המגיעות מכיוונן של ישראל ביתנו וכחול לבן במסגרת קמפייני הבחירות שלהן, בהן המפלגות מבטיחות להקים "ממשלת אחדות חילונית". 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

ריבלין התבטא בנושא במסגרת תשובה שסיפק בטוויטר לציוץ של יו"ר ש"ס, אריה דרעי. "אמש, בבית כנסת בירושלים, שאלתי את כבוד הנשיא, ראובן ריבלין, מדוע אינו מוחה נגד הקריאות להחרים את החרדים? מדוע אינו דורש מלפיד, גנץ וליברמן שלא להחרים אוכלוסיות שלמות רק בגלל שהם שומרי שבת, מניחים תפילין ואוכלים כשר?" צייץ דרעי, "לצערי הנשיא שותק. גם עיתונאים שפנו לתגובה לא נענו. עצוב". 

 שעה קלה לאחר שהשר העלה את הציוץ, נשיא המדינה ריבלין הגיב: "ידידי הרב אריה, מי שמכיר אותי, כמוך, יודע היטב כמה אני כואב את הפסילה של ציבורים בישראל, בתוכם הציבור החרדי, ואת רמת השיח הקשה שאליו הובלנו במערכות הבחירות האחרונות. אין בקיא ממך גם בפעילות היוצאת מבית זה, חלקה יד ביד איתך לביסוס השותפות בין החברה החרדית וכל שבטי ישראל". 

עוד המשיך ריבלין: "בגילי, אני עדיין זוכר את ימי "בלי חירות ובלי מק"י" וכואב מה שנדמה כתזכורות כואבות מצדדים שונים במפה הפוליטית לאותן אמירות שאז כמו היום היו מגונות בעיניי. בימים אלו של חודש אלול ותקופת בחירות, בחרתי לנהוג כמאמר הנביא עמוס 'המשכיל בעת ההיא ידום'. את מספר הטלפון שלי אתה בוודאי זוכר".