יו"ר מפלגת ישראל דמוקרטית אהוד ברק העלה אתמול (שני) לדף הפייסבוק שלו סרטון שבו תקף ולעג לראש הממשלה בנימין נתניהו. "אני רוצה ללמד אותך ביבי, ככה נראה ארנק, ככה נראה כרטיס אשראי, בחיים משלמים על מה שמקבלים", אמר ברק. הוא רק לא שם לב שכשהציג את כרטיס האשראי למצלמה ניתן היה לראות בקלות את מספר האשראי ואת התוקף. בהמשך הסיר ברק את הסרטון והעלה מחדש סרטון אחר מזווית קצת רחוקה יותר.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בסרטון, שצולם בדוכן הפלאפל "הקוסם" בתל אביב, נראה ברק יחד עם בעל המקום אריאל רוזנטל. "אנחנו עכשיו אצל "הקוסם" בפלאפל, זה אמיתי, לא מסך ירוק", אומר ברק, ברמיזה לסרטון שצילם יום קודם בו טען שהוא נמצא בגבול הצפון אך התברר שצולם במרכז הארץ. "פה לא יושב מאחז עיניים, פה יושב קוסם, לכן יש תור כזה ארוך. אבל אני רוצה ללמד אותך עוד דבר ביבי, בסוף, אחרי שאתה לוקח את הפלאפל פה, אתה משלם".

"ככה נראה ארנק", ממשיך ברק בסרטון ומוציא את הארנק שלו. "אני רוצה להראות לך כי אני שומע שאין לך. ככה נראה כרטיס אשראי, עם זה משלמים, ואם אין לך - יש כסף מזומן. בחיים משלמים על כל דבר שאתה מקבל, הגיע הזמן שאת הדברים האלה תלמד, את היתר אני משאיר..."

בסיום הסרטון אומר ברק "אני פה מזמין את חברי לרשימה לפלאפל, ואני הולך לשלם בעדם. אתה רואה? כשאני מבטיח, זה קורה".