לקראת הבחירות שיתקיימו בעוד כחודש, מפלגת "נעם" פרסמה היום (שלישי) סרטון חדש: "השיטה החדשה להשמיד אותנו". הסרטון, שהוא חלק מהקמפיין של המפלגה, עושה השוואה בין המפלגה הנאצית, מדינות ערב, חמאס והג'יהאד האיסלאמי - לבין "שוברים שתיקה", רבנים רפורמיים ואף קהילת הלהט"ב.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הסרטון מתחיל עם נאומו של אדולף היטלר כשסמל המפלגה הנאצית מתנוסס מעל ראשו, יחד עם הכיתוב  "מאז שנולדנו הם מנסים להשמיד אותנו". לאחר מכן מופיע גם נשיא מצרים לשעבר, גמאל עבד אל נאצר, בטענה כי "הם לא הפסיקו לנסות". בהמשך הסרטון הופיע אף תיעוד הפיגוע הגדול במסעדת "סבארו" שבוצע על ידי החמאס והג'יהאד האסלאמי, ונחשב לאחד הפיגועים היותר קשים בתקופת האינתיפאדה השנייה, כשבצבע אדום נכתב: "הם המשיכו לנסות".

הסרטון קיבל תפנית כשנטען שיש ניסיון להשמדה במפנים באמצעות פגיעה בצה"ל. "ואז הם שינו את השיטה, הם עדיין רוצים להשמיד אותנו - אבל הפעם מבפנים", נכתב, כשברקע הוצגו תמונות וסרטונים הקשורים לארגון "שוברים שתיקה" שמתוארים כמי שחודרים לצבא בכדי לגרום להפסד במלחמה.

בנוסף תואר כי גורמים שונים מנסים לפגוע בערכי המשפחה ובשיעור הילודה, כדי "למנוע רוב יהודי", לטענתם. הכוונות הללו נרמזו כי קשורות לקהילת הלהט"ב, כמו גם למחקרים שונים שמפורסמים בכלי התקשורת. המפלגה העבירה ביקורת גם על הרבנות הרפורמית ועל נישואי תערובת, כשנכתב "מקדמים התבוללות כדי למחוק אותנו מהמפה". בסוף הסרטון הכריזה המפלגה: "בעזרת השם גם הפעם אנחנו ננצח - מצביעים נעם".

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! בואו לראות את נבחרת הכתבים המובילה בישראל במפגשים יוצאי דופן, פנים אל פנים עם האנשים המשפיעים במדינה >>> מהרו להירשם עוד היום