הקרב בגוש הימין נמשך - ויורד לפסים אישיים: יו"ר מפלגת ימינה, איילת שקד, תקפה הבוקר (שלישי) את השרה מירי רגב מהליכוד לאחר שאמרה ששקד "התחננה להצטרף לליכוד" בריאיון לגלי צה"ל - והאשימה שסיכלה את דרכה לליכוד. 

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! בואו לראות את נבחרת הכתבים המובילה בישראל במפגשים יוצאי דופן, פנים אל פנים עם האנשים המשפיעים במדינה. >>> מהרו להירשם עוד היום

"מירי רגב המציאה את המילה אופרטוניזם בפוליטיקה", אמרה שקד בריאיון לתכנית "נכון להבוקר" בגלי צה"ל, "מי שהתלבטה אם להתפקד למפלגת העבודה או לליכוד, דבררה את ההתנתקות בלהט וגם שיקרה שקיימת ברית בין בנט ללפיד. היא פחדה ולא רצתה שאצטרף לליכוד". 

"כשלא עברנו את אחוז החסימה, התכנית שלי הייתה להתפקד לליכוד", אמרה שקד, "מירי רגב הייתה זו שפנתה לבכירים בליכוד ואמרה שהיא לא רוצה בדבר הזה. אני באמת מציעה לא להתייחס לדברים שלה, אלה רעשי רקע". 

 

"אני רואה שמשהו הצליח להוציא את איילת שקד משלוותה", צייצה השרה רגב בתגובה למתקפה של שקד, "האישה שעזבה מפלגה בגרעון אדיר חוזרת אליה אחרי מפלה בבחירות. אם זה לא אופורטוניזם, אני לא יודעת מה כן". 

"איילת התחננה להיות בליכוד, עשתה שופינג" 

הדברים הקשים הגיעו בעקבות המתקפה של השרה רגב, מוקדם יותר היום: "איילת שקד התחננה להיות משוריינת בליכוד וראש הממשלה לא היה מוכן לזה. אי אפשר לעשות שופינג ממפלגה למפלגה ולחזור לבית שנטשת", תקפה רגב בריאיון ל"בוקר טוב ישראל" בגלי צה"ל. "אני לא סומכת על בנט ושקד. הם חזרו לבית שנטשו רק כדי להיכנס לכנסת". 

"איילת עשתה שופינג, עד לפני מספר שבועות התחננה להיות משוריינת בליכוד, אז עכשיו פתאום ימינה ויש לה מה להגיד וביקורת על ראש הממשלה כדי לקבל עוד כותרת. לא היא ולא בנט אמרו שימליצו על נתניהו ואני לא סומכת על הצמד הזה. בנט עצמו אמר שזה גוש טכני, שאין לו שום בעיה יום אחרי הבחירות לנצל את הפלטפורמה של הבית היהודי כדי לחבור לאח האבוד שלו, ללפיד".