יו"ר מפלגת העבודה-גשר, חבר הכנסת עמיר פרץ, הגיע הערב (ראשון) לאולפן "המהדורה המרכזית" והציג מראה חדש - לאחר שגילח את השפם המפורסם שלו. פרץ הסביר שקיבל את ההחלטה כדי "שכל אזרחי ישראל יוכלו לקרוא את השפתיים שלו ולהבין - לא אשב עם נתניהו". 

"47 שנים שאני הולך עם השפם שלי לכל מקום", הזכיר פרץ. בשנת 2002 פנו אליי ארגוני החירשים, זו הייתה הפעם הראשונה שקיצרתי אותו, כי הם לא הצליחו לקרוא את שפתיי ולהבין אותי".

פרץ טען שההחלטה על המהלך המפתיע התקבלה בין היתר בגלל שלטענתו נתניהו יצר "ספין", והפיץ שמועה לפיו יש "דיל" בין השניים. "לא היה ולא נברא", הוא טען. "הרבה אנשי תקשורת מאוד מכובדים, אבל גם המחנה שלי קנה את הדיל הזה, אנשים שמעולם לא האמינו לנתניהו קנו את זה. אני אומר כאן – אני לא אשב עם נתניהו. נקודה".

פרץ סיכם: "הבעיה שלנו היא לשנות את השיח הישראלי, את השיח הזה שיש כל הזמן. יש מערכת בחירות שנייה בחצי שנה ובסוף מדברים על אותו דבר. בואו נדבר על בני אדם - בואו נדבר על מערכת הבריאות, והחינוך".

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! נבחרת הכתבים המובילה של ישראל פוגשת את האנשים המשפיעים במדינה! >>> מהרו להירשם עוד היום