פחות מ-48 שעות לפתיחת הקלפיות, נשיאת ועדת הבחירות החליטה לדחות את בקשתו של רה"מ נתניהו להיפגש עם יו"ר הוועדה, השופט חנן מלצר ומנכ"לית הוועדה אורלי עדס, זאת במטרה לדון עם השניים בפרסומים אודות זיופים בבחירות שהתקיימו באפריל. בעקבות הסירוב, קיים ראש הממשלה מסיבת עיתונאים מאולתרת ששודרה בעמוד הפייסבוק שלו, במהלכה תקף את ההתנהלות במערכת הבחירות האחרונה וטען: "מה שהיה כאן זאת גניבת בחירות, זאת שערורייה". 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"אתם מבינים מה קורה כאן? גנבו כאן בחירות", הכריז נתניהו בפתח דבריו. "יש כאן זיופים, זה לא חקירה, אני לא נכנס לחקירה, עד שקראתי את הדברים האלה וראיתי את הכתבה של קלמן ליבסקינד אמרתי שהמשטרה תעשה את מה שהיא עושה אבל זה לא יכול להיות. השאלה היא מה המענה קדימה, וזה חייב להיות התייצבות מאסיבית שלכם, מצביעי מחל, כי ככה אנחנו מתגברים עליהם. תבואו, תיכנסו מתחת לאלונקה, מחל, כדי שתהיה לנו מפלגה גדולה יותר מכחול לבן וכדי שכל המזימות הללו להקים ממשלת שמאל יחד עם אחמד טיבי לא ייצאו לפועל".

"זה תלוי בכם", המשיך וקרא נתניהו. "אל תבזבזו את הקולות. תעבירו את זה אלינו ולא לסמוטריץ' ושקד אלא לנו כי אנחנו צריכים להיות יותר גדולים מכחול לבן. אסור לתת למפלגות הערביות ולתומכים שלהן לגנוב את הבחירות".

בהמשך דבריו, התייחס ראש הממשלה לחוק המצלמות ואמר כי הצבת מצלמות בקלפיות הייתה יכולה למנוע את תופעת הזיופים. "דיברתי עם השר לביטחון הפנים גלעד ארדן והוא אמר שינחה את המשטרה, אסור שיקרה מה שקרה כאן, היה כל כך פשוט להכניס את המצלמות. אני מצפה לראות מה תעשה המשטרה וועידת הבחירות הפעם, זו שערורייה מה שקרה כאן, מדברים על טוהר הבחירות אז צריך שיהיה טוהר בחירות".

בוועדת הבחירות נימקו את ההחלטה שלא לקיים פגישה אישית עם רה"מ נתניהו ומסרו כי "בדעת רוב חברי הנשיאות, הוחלט שלא להיפגש באופן אישי עם ראש הממשלה ועם אף אחד מראש המפלגות, וזאת נוכח סדר הזמנים הצפוף. הוועדה אינה גוף חוקר ואין בידה את הסמכות הקונקרטית להנחות את המשטרה, ובשים לב לכך שיו"ר הוועדה, והוועדה עצמה, עשו ופעלו רבות מול המשטרה והפרקליטות לזרז את החקירות".

בוועדה אמרו כי לבקשתו של נתניהו הצטרפו מנהיגי מפלגות נוספים וכי הם מציעים לכל אחד מהם לפנות במכתב אם יחפצו בכך.

בימים האחרונים מתריע ראש הממשלה מפני אפשרות של גניבת בחירות וזיוף קולות. לדבריו, נודע לו, באמצעות תחקיר שפרסם העיתונאי קלמן ליבסקינד במעריב, כי המשטה לא חקרה את החשדות לזיופים.