קמפיין הבחירות מעלה הילוך: שלטי חוצות המציגים את תמונתו של אבי ניסנקורן, לשעבר יו"ר ההסתדרות וכיום מספר 5 ברשימת כחול לבן, תחת הכותרת "שר האוצר הבא" נתלו היום (שני) ברחבי הארץ. השלטים מדמים שלטי חוצות של מפלגת כחול לבן, אולם הם חלק מקמפיין חדש של מפלגת הליכוד.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בליכוד טוענים כי מטרת הקמפיין החדש היא מניעת "הסתרת" מועמדים ברשימת המפלגה לכנסת. "לפיד וגנץ, סידרנו לכם", נמסר מהמפלגה. "ניסיתם להחביא את יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן, המועמד שלכם לתפקיד שר האוצר – אז שמנו אותו על שלטי החוצות".

אתמול פורסם במהדורה המרכזית כי בליכוד מתכננים מיזם חדש לקראת הבחירות הקרוובת, במסגרתו יצליבו בין היישובים שבהם שיעור התמיכה בליכוד גבוה, לבין מקומות שבהם אחוז ההצבעה היה נמוך. לפי הנתונים של הליכוד, "זזים ימינה" הצליח להביא לימין עוד מנדט והפעם המטרה היא לפחות עוד חמישה מנדטים מעבר ל-35 מנדטים שהגיעו בפעם הקודמת. בליכוד מאמינים שהשקעה אדירה במיזם תוכל להביא להם את מנדטים נוספים – מעבר למנדט ה-61.

מנגד, הטקטיקה של כחול לבן היא לנסות להעביר מנדט או שניים  מגוש לגוש - מהימין אליהם. לנתניהו אין שום שאיפה כזו, וזה יבוא לידי ביטוי גם בקמפיין.