ליברמן. עולה למתקפה (צילום: Yonatan Sindel/Flash90, חדשות)
ליברמן. עולה למתקפה | צילום: Yonatan Sindel/Flash90, חדשות

"נתניהו בפאניקה" – כך טוען היום (שלישי) אביגדור ליברמן, בתגובה למפגש של ראש הממשלה עם 25 פעילים שלדבריו "ערקו" מישראל ביתנו לליכוד. לדברי ליברמן, "מי שהיו שם אתמול אלו פליטים של ישראל ביתנו, אנשים שהמפלגה דחתה, או לא נתנה להם תפקיד, או היו במפלגה מזמן".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"נראה שיש לנתניהו הרבה זמן פנוי, כל מה שהוא מתעסק בו זה ישראל ביתנו. הוא מבין שיש לנו מילה, ולא נקים איתו ממשלת ימין-חרדים", המשיך יו"ר ישראל ביתנו. "נלך לנשיא, ולפני זה נקיים משא ומתן קואליציוני ונלך עם מי שיתחייב להקים ממשלה לאומית רחבה".

נתניהו עם ה"עריקים, אתמול (צילום: חדשות)
נתניהו עם ה"עריקים, אתמול | צילום: חדשות

"נתניהו מחזר אחרי אנשי ישראל ביתנו בעבר רק מתוך ידיעה ברורה שהיא הגורם היחיד שנהנה מאמון ומתמיכה רחבה בקרב העולים", האשים ליברמן. "אני לא מודאג, הוא לא לוקח מאיתנו אפילו קול אחד. זה פתטי".

אתמול פורסם במהדורה המרכזית כי במקביל לחבירה ל"עורקים" מישראל ביתנו, נתניהו יזם מהלך משותף עם משה כחלון, במסגרתו יודח רועי פולקמן לטובת טלי פלוסקוב, שתקודם למקום ה-35 ברשימתם המשותפת. פלוסקוב, לשעבר ראש עיריית ערד, נחשבת לדמות אהודה בקרב ציבור יוצאי ברית המועצות לשעבר. בנוסף, שר הפנים אריה דרעי ביקר לאחרונה באוקראינה, שם שוחח עם בכירים בסוגיית הפנסיות של העולים לישראל מהמדינה – מהלך נוסף שנועד לפגוע, ככל הנראה, באג'נדה של ישראל ביתנו.