מס' 4 בימין המאוחד נפתלי בנט תקף היום (שני) בחריפות את יו"ר העבודה-גשר וטען שהצבתו כשר אוצר תסכן את ישראל יותר מאירן או החיזבאללה. את משנתו הכלכלית של פרץ כינה: "סוציאליזם קיצוני שיהפוך את ישראל לוונצאולה". יו"ר העבודה הגיב: "בנט הוא נער גבעות הזוי ומנותק".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

 "הסכנה הברורה, המידית והגדולה ביותר שבפניה עומדת ישראל היא לא אירן או החיזבאללה", כתב בנט בפייסבוק. "הסכנה הגדולה ביותר היא הפיכתה למדינה סוציאליסטית, מפגרת-מאחור תחת שר האוצר עמיר פרץ (או ניסנקורן ודומיהם)".

בנט המשיך במתקפה: "פרץ מבטיח לנפח את הוצאות הממשלה על חשבונכם, להגדיל את הקצבאות וליצור מלכודות עוני, ולהלאים את שוק הדיור ולחסל ענף עסקי שלם במשק. ובשביל לממן את כל זה פרץ מבטיח להטביע את הדורות הבאים בחובות". 

"למדינה כמו ישראל הנלחמת על חוסנה אין את הפריבילגיה לשחק בסוציאליזם קיצוני שיהפוך את ישראל משוויץ של המזרח התיכון לוונצאולה", הוסיף שר החינוך לשעבר. "בבחירות הקרובות מוכרחים לוודא שפרץ לא באוצר. אסור לאפשר לו להפוך את ישראל לוונצואלה".

יו"ר העבודה-גשר לא נשאר חייב והגיב במהרה לדברים. "בנט הוא נער גבעות הזוי ומנותק", מסר פרץ. "הוא בטוח שישראל צריכה להיות מדינה רק למיליונרים. העבודה-גשר תדאג לבני אדם".