האם משה פייגלין, יושב ראש מפלגת זהות, יודיע בקרוב על פרישתו מההתמודדות בבחירות? בליכוד מעריכים כי פייגלין יענה להצעה שקיבל מראש הממשלה בנימין נתניהו בשבוע שעבר, ויפרוש בתמורה לתיק כלכלי בכיר בממשלת נתניהו הבאה ואפשרות ללגליזציה של קנאביס רפואי.

פייגלין סירב לאשר הבוקר כי נפגש עם נתניהו וטען שלא הגיע לסיכום איתו, אבל לא שלל לגמרי את האפשרות שיפרוש אם תגיע הצעה משמעותית. "הכל ספקולציות, כלום לא חתום ולא מתקרב לזה", טען פייגלין ב"חדשות הבוקר", "אני כן אמרתי דבר אחד שצריך להיות מאוד ברור, הבטחתי בצורה חד משמעית לבוחרים שלי שזהות תרוץ עד הסוף ואני לא מתכוון להפר את ההבטחה שלי, אבל מצד שני, אם וכאשר תוגש הצעה שאי אפשר שלא לדון בה בכובד בראש, נביא את זה למשאל מתפקדים".

אם תקבל הצעה למנות אותך לשר כלכלי, אישור של רפורמת הלגליזציה ומחיקת חובות המפלגה, לא תפרוש?
"בחודש-חודש וחצי האחרונים מופעלים עלינו לחצים ומוגשות כל מיני הצעות מכל מיני כיוונים. לא אכנס למי הגיש מה, בטח שאף אחד לא מוחק לנו את החובות, זה הכל שטויות. החובות הם לא הסיפור פה אלא החולים שמתים כי הם לא מקבלים את התרופה שלהם, אותה תרופה שעשויה ממיצוי של קנאביס".

אם יסכימו להסדיר את זה, תקבל את הצעת ראש הממשלה?
"זו דוגמה למהלך מציל חיים שהיה ויוצע לנו, לא נוכל שלא לדון בו ולהביא אותו לפני משאל מתפקדים. אני מההבטחה שלי לא חוזר, מה שיוצא לי מהפה אני מקיים, אבל במידה ודבר כזה קורה, לא יהיה אפשר שלא להגיש את זה למתפקדים".