יו"ר עוצמה יהודית טען בריאיון ששודר הערב (שבת) בתוכנית פגוש את העיתונות כי יש סחף של מצביעים שמביעים תמיכה במפלגתו. "אין ממשלת ימין בלי עוצמה יהודית", הצהיר. "אין תרחיש כזה - הציבור שלנו לא יצביע למפלגות אחרות שמתפשרות".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בן גביר טען שמצבה של עוצמה יהודית לא דומה לזה של מפלגת זהות של משה פייגלין בבחירות הקודמות: "הוא היה כל הזמן במגמת ירידה, אנחנו במגמת עלייה ויש סחף". יו"ר עוצמה יהודית הבטיח לתמוך בבנימין נתניהו כמועמד לראשות הממשלה - עוד לפני תחילת המו"מ הקואליציוני. "אני נותן לו רשת ביטחון", הבהיר. "בכל מקרה הוא יהיה ראש ממשלה, אלא אם ילך לפינוי ישובים. אם תוכנית טראמפ זה לגרש יהודים, אני לא נותן רשת ביטחון".

בן גביר התייחס לדרישות עוצמה יהודית במו"מ הקואליציוני - אך הבהיר כי אלו יתממשו רק אם מפלגתו תהיה לשון המאזניים. "התנאים שלנו לקואליציה הם פחות דיבור ויותר מעשים", אמר. "על כל טיל שיורים עלינו אני רוצה 50 טילים. להפסיק את הקייטנות של חמאס בבתי הסוהר, כל רוצח מקבל סל הטבות. תזכרי מה שאני אומר - אם אהיה לשון המאזניים, הדברים האלה יקרו".

על הצהרת נתניהו לפיה יספח את בקעת הירדן אחרי הבחירות, אמר בן גביר: "אני רוצה לעזור לו, עם עוצמה יהודית הוא יעשה את זה". לדבריו, למפלגה יהיו דרישות גם בתחום הכלכלי: "אנחנו ימין כלכלי ואני מדבר על הפחתת מיסים".

יו"ר עוצמה יהודית התייחס לתמונתו של ברוך גולדשטיין, מבצע הטבח במערת המכפלה, שתלויה בסלון ביתו - ודחה את הביקורת הרבה על כך. "הציבור לא טיפש", הדגיש. תליתי את התמונה לפני 20 שנה, אני לא בעד לרצוח ערבים". באשר

עוד הגיב בן גביר למכה שספגה עוצמה יהודית כאשר רבני חב"ד, שמהווים כוח משמעותי בניסיון של המפלגה להצליח במשימתה להיכנס לכנסת, פרסמו מכתב בו הם קוראים להצביע אך ורק לרשימה אשר אין ספק כי תצליח לעבור את אחוז החסימה. לדבריו, "רבני חב"ד אמרו לא להצביע לג' (יהדות התורה) ולא להצביע לבנו, הם אמרו שאם יש סיכוי שנעבור את אחוז החסימה - להצביע לנו".