"לא תמירו אף אחד". ברק (צילום: פלאש 90, חדשות)
ברק: "האופוזיציה נכנעה לנתניהו" | צילום: פלאש 90, חדשות

בעוד מתגברים הדיווחים על קאמבק פוליטי מתגבש מצדו של אהוד ברק בבחירות הקרובות, ראש הממשלה לשעבר פרסם היום (שישי) סרטון ברשתות החברתיות בו תקף בחריפות דווקא את האופוזיציה שלטענתו "נכנעים לנתניהו". ברק הדגיש: "לעשות אותו דבר ולצפות לתוצאות שונות זאת אי שפיות. יצאתם מדעתכם?".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

ברק, שנטען כי שואף לחזור לעמדות בכירות בפוליטיקה, אמר בסרטון שפורסם בטוויטר: "נתניהו טובע בחקירות ואישומים ובחולשתו לא מצליח אפילו להקים ממשלה. ובאופוזיציה? תבהלה. נכנעים לנתניהו. הבחירות החוזרות הן שערורייה. מאפשרים לחשוד בפלילים למנות שר משפטים? מבקר מדינה?".

ראש הממשלה לשעבר שב ותקף את התנהלות האופוזיציה, שבראשה עומדת כיום מפלגת כחול לבן בראשות גנץ. "הם מתכננים לרוץ שוב באותן המפלגות שהפסידו גם אם פירושו להפסיד עוד פעם ועוד פעם", תקף ברק. "השתגעתם? יותר ממיליון ישראלים הצביעו שינוי בבחירות האחרונות".

ברק קרא לשילוב כוחות באופוזיציה והצגת חזית אחידה מול ראש הממשלה נתניהו. "לעשות את אותו הדבר ולצפות לתוצאות שונות זאת אי שפיות", אמר. "אם לא נסיק מסקנות מהבחירות הקודמות ישראל תפסיד שוב למאחז העיניים, המסית והמפלג. זה הזמן לשלב כוחות וידיים ולפעול".

ברק הוסיף ותקף את האופוזיציה הנוכחית: "לישראל נמאס שאין מול נתניהו מי שמוכן להיכנס לזירה ולהיאבק מאבק בוטה ואכזרי ככל שיידרש - עד שננצח".