רגע לפני שסוף השבוע מגיע לקיצו, המפלגות משחררות סרטוני תעמולה חדשים שנועדו לשעשע את הצופים ולהעביר את המסר באופן חד וברור. במפלגת הליכוד החליטו לקרוץ לקמפיין "הגנון" שלהם שצונזר בגלל העבירה על חוק הבחירות, ובמפלגת הבית היהודי הוחלט להעניק משמעות חדשה לכינויו של היו"ר בנט, "האח".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בקמפיין הליכוד ניתן לראות את ראש הממשלה נתניהו דופק על דלתם של זוג הורים במטרה לעבוד אצלם כבייביסיטר. "אתה תשמור לנו על הילדים?", שואלים אותו ההורים, והוא משיב: "זה או אני או ציפי ובוז'י". ההורים מיד מסתייגים ומסבירים: "בוז'י הילדים שלנו צריכים לשמור עליו, וציפי - עד שנחזור - היא בטח כבר תעבור לשכנים". בסיומו של הסרטון נתניהו אף צופה בתשדיר הגנוז מהגנון, אוכל פופקורן וצוחק. להורים שחוזרים הביתה ואומרים לו "שלום", הוא עונה "לא בכל תנאי".

בקמפיין של הבית היהודי, לעומת זאת, מדינת ישראל משולה לחולה בבית חולים. הרופאים שמסתכלים עליו אומרים: "ניסינו כבר הכל, זה כבר 20 שנה ככה". הם מפרטים את שלל תהליכי השלום שהיו עם הפלסטינים כתרופות שניתנו לחולה, וטוענים: "הוא לא ישרוד אם נמשיך ככה". בסיומו של הסרטון, החולה מתעורר ורואה מולו את בנט. החולה שואל את יו"ר הבית היהודי אם הוא הרופא, ובנט משיב: "לא, לא, אני רק אח".